☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yok kizzzz iyiyimdir ben,iyiii :KK19: kurban olayim kendimeee :KK19: :KK53:

Buradakiler hep gececi yaa. Aksam dökülüyolar. Bende 26 yasindayim,evliyim cocugum yok oyle iste

Sen kimsin,nerden geldin,nereye gidersin anlat bakalim   :KK14:
hahahhah :KK53::KK53::KK53::KK53: ben gizli ajanım diyormuşşm:KK59::KK59::KK59: ben konyalıyım 21 yaşındayım avon satış temsilci olarak calıyorum alış veriş merkeznde bekarımm bu şekilde bacımm :KK50::KK50: anlaşıldı bu topik uykucu tayfa:KK14::KK14:

Ailem gazi osman pasa da. Sen asya da olacaksin. İyi yere gidiyorsun emin ol. Avrupa yakasi cok bunaltici, asya daha yasanabilir...

Ne oldu hayirdir?

Anadolu yakasını seviyorum , deniz kenarı olan her yeri seviyorum diyebilirim ,en azından karışık değil , iki dakikada sahil kenarındayız, deniz olmayan yerde zor yaşarım zaten ben =)

Bir plan yapmışlar görümcelerim , beni de davet ettiler . Fakat saatler kala haber veriyorlar..
Ve bulunduğum yerde değil , ta istanbulda..
Sanarsın zonguldak - istanbul arası 1 saat ..

Tövbe tövbe ya..

Anadolu yakasını seviyorum , deniz kenarı olan her yeri seviyorum diyebilirim ,en azından karışık değil , iki dakikada sahil kenarındayız, deniz olmayan yerde zor yaşarım zaten ben =)

Bir plan yapmışlar görümcelerim , beni de davet ettiler . Fakat saatler kala haber veriyorlar..
Ve bulunduğum yerde değil , ta istanbulda..
Sanarsın zonguldak - istanbul arası 1 saat ..

Tövbe tövbe ya..

Ve de istanbulun elit kesimi asya yakasinda. Nerde kro,ayi var avrupa yakasinda :-)
Kartal da arkadasim oturuyor. Evine gitmistim,bayildim resmen. Cok guzel yerler..
İnsallah sende esinle orda cok mutlu olursun :KK19:

O da iymis :63: iptal olma nedeni ne peki? Araniz nasil normalde? Bu arada kac yasindasin?

Ve de istanbulun elit kesimi asya yakasinda. Nerde kro,ayi var avrupa yakasinda :-)
Kartal da arkadasim oturuyor. Evine gitmistim,bayildim resmen. Cok guzel yerler..
İnsallah sende esinle orda cok mutlu olursun :KK19:

O da iymis :63: iptal olma nedeni ne peki? Araniz nasil normalde? Bu arada kac yasindasin?
Ya aramız çok iyi , hatta büyük görümcem parayı falan sorun ediyorsan buradan alayım ben biletini diyor hemen..
Ama yapılan plana , yani ben burdan yola çıkmam , otobüste yer bulmam çok zor , düşünsene saat 3 teki buluşmaya nasıl yetişebilirim ki ben. Şuan en yakın saat otobüs saat 1 de ..

Önceden haber verseydiniz keşke dedim , ama bozuldum gerçekten..
Aklıma bir anda geldin diyor..

Ve benim gitmem gereken bir yerdi orası . Hatta onlardan çok benim istediğim benim olmam gereken bir yerdi.
Neyse artın canları sağolsun ne diyeyim..

İnşallah canım , 21 yaşındayım..

X