☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yok kizzzz iyiyimdir ben,iyiii kurban olayim kendimeee

Buradakiler hep gececi yaa. Aksam dökülüyolar. Bende 26 yasindayim,evliyim cocugum yok oyle iste

Sen kimsin,nerden geldin,nereye gidersin anlat bakalim  
hahahhah ben gizli ajanım diyormuşşm ben konyalıyım 21 yaşındayım avon satış temsilci olarak calıyorum alış veriş merkeznde bekarımm bu şekilde bacımm anlaşıldı bu topik uykucu tayfa

Ailem gazi osman pasa da. Sen asya da olacaksin. İyi yere gidiyorsun emin ol. Avrupa yakasi cok bunaltici, asya daha yasanabilir...

Ne oldu hayirdir?

Anadolu yakasını seviyorum , deniz kenarı olan her yeri seviyorum diyebilirim ,en azından karışık değil , iki dakikada sahil kenarındayız, deniz olmayan yerde zor yaşarım zaten ben =)

Bir plan yapmışlar görümcelerim , beni de davet ettiler . Fakat saatler kala haber veriyorlar..
Ve bulunduğum yerde değil , ta istanbulda..
Sanarsın zonguldak - istanbul arası 1 saat ..

Tövbe tövbe ya..

Ve de istanbulun elit kesimi asya yakasinda. Nerde kro,ayi var avrupa yakasinda
Kartal da arkadasim oturuyor. Evine gitmistim,bayildim resmen. Cok guzel yerler..
İnsallah sende esinle orda cok mutlu olursun

O da iymis iptal olma nedeni ne peki? Araniz nasil normalde? Bu arada kac yasindasin?

Ya aramız çok iyi , hatta büyük görümcem parayı falan sorun ediyorsan buradan alayım ben biletini diyor hemen..
Ama yapılan plana , yani ben burdan yola çıkmam , otobüste yer bulmam çok zor , düşünsene saat 3 teki buluşmaya nasıl yetişebilirim ki ben. Şuan en yakın saat otobüs saat 1 de ..

Önceden haber verseydiniz keşke dedim , ama bozuldum gerçekten..
Aklıma bir anda geldin diyor..

Ve benim gitmem gereken bir yerdi orası . Hatta onlardan çok benim istediğim benim olmam gereken bir yerdi.
Neyse artın canları sağolsun ne diyeyim..

İnşallah canım , 21 yaşındayım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…