☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Canım iş ciddileşince belki böyle olmazSıkma canını

Sevgilime de dedim bence iş ciddileşince el atarlar diye ama hayir atmazlar umutlanma diyor

Kredi çekmesi için de 6 ay duzenli calisiyor olmasi gerek Cektigi kredi odemesi de maasini asmamasi gerek yani 30 bin bile cekemiyor 20 bin ile biz evlenemeyiz ki, dugun salonu 20 bin

O zaman sende müstakbel eşinle evlenmek istiyorsan ayağını yorganına göre uzatacaksın.Gücünüz neye yetiyorsa onu yapacaksınız

O zaman sende müstakbel eşinle evlenmek istiyorsan ayağını yorganına göre uzatacaksın.Gücünüz neye yetiyorsa onu yapacaksınız

Ben o kadar kanaatkar degilim iste ya en iyisini Rabbim bilir de, zaten bizim sulaleye gore benim 5 bucuk yıldan fazladır flort etmem normal degil, evlenemeyiz diye cok korkuyorum Hem sevdigimden hem de cok sey paylastigimizdan

Sen benim bir önceki sayfada eşyayla ilgili yazdığımı gördün mü?

Ben o kadar kanaatkar degilim iste ya en iyisini Rabbim bilir de, zaten bizim sulaleye gore benim 5 bucuk yıldan fazladır flort etmem normal degil, evlenemeyiz diye cok korkuyorum Hem sevdigimden hem de cok sey paylastigimizdan
Hakkınızda hayırlısı olsun canım
Umarım yardım ederler

Görmemişim canım, ya kk degisti ya bisey yazinca sayfalar karisiyor boyle bi o sayfaya gidiyor bi bu sayfaya :) kaciriyorum bazen kusura bakma :)

İste bilmiyorum okudun mu sen aileler arasinda maddi ucurum var dedim ya ailem oyle eksikli gedikli evlenmemi kabul etmez ben de orta halli olsam idare ederdim ama nasil olur ki benim o kadar imkanim varken evimi eksik düzmek

Hemşeri çıktınızPinkstrap ile

Evet ya :) :) ne guzel :)

Şimdi şöyle bir durum var, senin tarafın beyaz eşyayı yapacaksa erkek tarafı mobilyayı yapacak düğünde ortaklaşa zaten, Tek tarafa yıkılmayacağına göre, herkes taşın altına elini koyar. Anne baba bu bakma şimdi böyle dediklerine onlar oğulları sorumluluk alsın diye diyodur bence.

Anneyi bilmiyorum da baba kesinlikle maddi destek olmayacakmış çok ağır laflar etmiş bu konuda biraz kafa yapısı tuhaf..

Yatak odası + salon veya mutfak yaparmış bizde kız tarafı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…