☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hayırdır niye bozuk canım
Ben iyiyim çok şükür

Hayatın toz pembe olmadıgını gordukce daha bir keyifsizleşiyorum sanki, hayatta her istediğim hemen yapıldı ailemin durumu iyi olduğu için şükür, abarttığımı düşünebilirsiniz haklısınız da, ama ben sırf ailem okul bitmeden evlilik olmaz dediği için 3 yılda bitirdim derslerimi. Bu eylül ayı hayal ettiğim gibi geçmedi. Ayrıca maddiyat olarak da erkek tarafına bağlı olmak da iyi değil hani erkek tarafı yapar ya düğünü, onlar da eski kafa, sevgilimin anne babası maddi masraf yapmayacagını acıkca söylüyor, ay ben böyle hayal etmemiştim :)

Çok uğraştım, çok ders çalıştım, ama hayal ettigim gibi olmadı :)
Sevgilim de kredi çekemiyor daha edi ne budu ne işe başlayalı 3 hafta oldu

Canım hakkınızda hayırlısı olsun.Dur bakalım daha yolun başındasınız hemen pes etmek olur mu
Sen ne güzel okulunu bitirmişsin mesleğin elinde ,müstakbel eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama eminim oda sana uygundur bir şekilde halledersiniz
Acele etme herşeyin bir nedeni bir sebebi vardır.Bugün üzülür sızlanırsın zamanı geldiğinde daha güzel olunca herşey boşa üzüldüğünle kalırsın

Abarttığını düşünmüyorum da, stres yapma ya hayırlısı olsun, kendiniz yapın kimseye gebe kalmayın heyecanlı olman normal, hayalinin hemen gerçekleşmesini istiyor olmanda normal. Emek sarfetmek gibisi yok, biraz uzun olur ama kimseye eyvallahınız kalmaz

İnşallah öyle olur ya benim huyum bu bir şeyi planlarım olanladığım gibi gitmeuin e darmadağın olurum

Ama hayat hiç planladığın gibi gitmez tabi :)

Hayır ben sevgilimin ailesi dügünü yapar zannediyordum ben ne bileyim yapmayacaklarını tahmin etmemiştim hiç üniv hayatım boyunca

Sevgilim muhasebeci. Böyle hayal etmemiştim ya ünive başlarken. Hayırlısı. Benim yıllardır istediğim bir tarih vardı. Olmayınca böyle oluyorum işte elimde değil.

Teşekkür ederim :) Aminn Allah razı olsun. Darısı tüm bekarlarımızın başına
Amin inşaallah
Ama hepimizin hayatında böyle dönemler olmuştur.Her zaman her istediğimizi elde edemiyoruz veya istediğimiz gibi olmuyor.
Tabi genelde öyle oluyor ama yapmayanlarda çok fazla
Bizimde öyle olduEşimin kendi birikimleri ve düğünde takılanlarla düğün ve diğer gerekenleri yaptık Kimse yardım etmedi
Boşver böyle şeylerle birbirinizi yıpratmayın

Ama ben sevgilime diyorum ki baban dugunu yapmazsa ben onu silerim diyorum onun yuzunden borç içinde yuzecegiz diyorum

Adamın ev yaptiriyor arabasi var kendisi icin yasiyor

Simdi ben onu nasil evimde misafir edeyim ben ona nasil baba diyeyim ben onun evine nasil gideyim

Hm siz de kendiniz yaptiniz demek.. Sevgilimin birikimi de yok daha yeni işe girdi asgari ücret

Haklısın canım ama işte öyle olmuyor eşinin ailesi birşey diyemiyorsun yada ben öyle yaptım
Kolay değil rabbim yardımcınız olsun

Haklısın canım ama işte öyle olmuyor eşinin ailesi birşey diyemiyorsun yada ben öyle yaptım
Kolay değil rabbim yardımcınız olsun

Peki sen esinin ailesine kin tutuyor musun? Ya bizim aileler arasinda epeyce maddi ucurum var simdi benim babam uzerine dusen her seyi yapacak hatta fazlasini yapmaya kalkar da iste olmaz diyorum erkek tarafi yapmiyorsa sen yapmayacaksin onlar yerine diyorum.

Benim ailem karsi tarafin maddi masraf yapmayacagini daha bilmiyor boyle bir sey onlarin lugatinda yok bizde cocuk okutulur ve evlendirilir. (Doguluyuz) evlendirmek aulenin şanındandır

İyi tarafından bakmaya çalış boşanmaların yeni nesille artmasınınsebebi herşeye sahip olmalarıymış. Aileler kurulu bir hayat veriyor, çiftler mücadele edecek birşey bulamayıp birbirine sarıyor, siz böyle kendiniz için mücadele vereceksiniz, birbirinize kenetleneceksiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…