☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ayy çok isterim sen yaparsın eğlenceli ve güzel olmaz mı Ama kayın pederim bu halde bilmiyorum ki ben bi derayları okuyayım yetiştirebilceğim bileyse ben de karılırım hemen bş okuyup geliyom

Yok kiz acelesi yok. Su aralar herkes mesgul topikte. O yuzden 7/24 takilamiyoruz. Ben bir kac gun olamiycam zaten ve simdi yarisma topigi actik. Onunla ilgileniyorum.

Ay ama ben anlamadım kurallara uyalım ok de neden benim adım yok kovuldum mu kiii Bana biri anlaytsın

Herkes silindi ben bile. :)) Sonradan logo degisti. Kisiler tek tek ekleniyor artik. Kimsenin kovuldugu yok ama kurallar biraz daha kati oldu. Yani baska geyik topiginde takilmak yok ve arada buraya ugramak sart.

Eklendin 5 numarasin.

Ok geyikte takılmam ama başka yere giderim haaaa yemek falan bazende bdv Olur demii

Wuhhhuıı tamam ben varım zaten vakitsizim ara ara gelirim işte miss gibi Zayıflamam da şart ama tartım yok valla Dur onun da bir hal çaresini bulup oraya da katılayım ben

Sen benimle her yere gel, pisman olmazsin.

Benim de tartim yok disarida tartiliyorum o yuzden.

Benim gercekten cikmam lazim simdi. Biraz da senin icin kaldim.

Cok gecmis olsun gorusuruz.

Ya düşündüm de luckycim beni listefen sil bence Sonra zaten silcen nasılsa Şaka bi tarafa luckycim kurallarını layığıyla yerine getiremiceğimi anladım zaten ayda yılda bi giriyom olur şansa çiğnerim bu kuralları Ben hep buralardayım yani vakitsiz biriyimdir ama rastlaşırsak diye öpüyorummm saygılar

Gunaydin,

Gereksiz olmus bu soylemin dilara. Zaten demistim bir film odevi var ama suan askida ve yarisma topigi var diye. Silmeye merakli olan biri degilim ama topik mudiresi diye gecinen biri baska geyik topiklerinde dolasirsa ve bu topikte yazilanlari baska geyik topiklerine tasirirsa yani dedikodu yaparsa onu silmeye hakkim var... Otekiler bana gereksiz yere tavir alirsa onlari da silmeye hakkim var cunku hakkiyla sosyetik(bu topigin ana temasi) olmayan kalmasin.

Bir bakima iyi oldu cunku kimsenin bekcisi ya da palyacosu degilim ben. Yeri gelir sanaldan cikip bir kahve iceriz yemek yeriz , yeri gelir sirlarimizi paylasiriz, iyi gunde kotu gunde dost oluruz. Oyle bir grubumuz olsun istemistim.

Islerim oldugu icin gereksiz bir kalabaliktan kurtuldum.
Zaten topigi emanet edip gidecektim... Topik bos olsa da umrumda degil cunku kemik kadro istiyorum ben cil yavrusu gibi dagilan bir grup degil. Insanlar dagilmaya merakli ise hic bir yerde tutamazsin.

Istek uzerine silindin.

Ve gercekten de grubun tadi kacti.

Son düzenleme:

Artık insanları tanımak için zaman kaybetmiyorum; nasıl olsa onlar zamanı gelince yaptıklarıyla kendilerini tanıtıyorlar.
{Paul Auster}

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Tanidigim insan da ya uzaklasirim ya da daha cok baglanirim. Hayatimda hic bir zaman yalniz kalmak pahasina bile olsa (-ki kaliteli yalnizlik her zaman tercihimdir) , beynimle ve kalbimle uyusmayacak seyleri yapmadim. Yapanlardan da uzak durdum. Kaybim oldu diye dusunmedim aksine bu baskalarinin kaybidir cunku ben herkesle arkadaslik yapmam. Dedikodu yapan insandan da kacarim. Bu sanalda da olsa benim mutlak gercegimdir.

Topigin kapatilmasi icin mesaj attim. Umarim bir an once kapanir.

Son düzenleme:
Kapanıyor mu ? Gercekten tadı kaçtı . kapanmadan once verdigin emek ve zaman icin teşekkür etmek istedim sana , guzel eğlenceli bir topik olmustu.
Ben de sana sadakatinden dolayi tesekkur ederim.

beratti cim hala dedikodumuz yapildigina gore demek ki iyi yoldayiz.

Olen topik olsun, olen arkadasliklardan iyidir. Kiymetten bahsedip kiymetsiz davranan , yazdiklari ozel mesajlara cevap vermedigim icin bana hala kin guden ancak arkamdan konusabilen, omrum boyunca gormek istemedigim kisilikler ve lutfen basiniz sagolsun dileklerinizi bu topik icin degil olen ruhunuz/kisiliginiz icin dileyin.

Bazilari gibi arkadan konusmadigim icin , bazilari gibi doldurusa gelmedigim ve insanlari doldurusa getiremedigim icin, bazilari gibi 7/24 giremedigim icin uzgunum yoksa ben bu topigi canlandirmasini bilirdim ama benim onceliklerim farkli. Neyse isimize bakalim.

Seninle yarismada gorusuyoruz problem degil.

------------------------------------------------

Hadi bu da son olsun Asosyetik topik.

Simdi bu gol mu degil mi? Bence kapakli gol.

Son düzenleme:
Gunaydin ASosyetik Topik .

Butun negatif enerjileri atalim, iyi bir haftaya baslayalim.

Zaytung un yeni sayisi cikmis . Almadiysaniz mutlaka alin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…