☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Gooood Morninggg ASosyetiklerim,:KK70:

Hayirli cumalar. Gununuz guzel baslasin ve guzel devam etsin . :KK66:

Ben zaman buldukca ugrarim. Ortalik fazla dagilmasin.:KK70: Liste tamamlaninca bir film odevi verilecektir. Bye for now... :cool:

Zaten as sosyetik , cift s yazmadan , a sinifi yani. :KK70:

Kurallar belli topige arada ugramak ve odevleri yapmak gerek. Bu yurdun kurali bu. Ugramayanlar , baska geyik topiklerinde takilanlar siliniyor.
:KK19:

Eski liste tamamen silindi yeni listede sende varsin. Listenin tamamlanmasini bekliyoruz . Sirada bir film odevi var.:cool:

Uğruyorum zaten.

Eski liste tamamen silindi yeni listede sende varsin. Listenin tamamlanmasini bekliyoruz . Sirada bir film odevi var.:cool:

hımmm:cool:

Daha uygun bir sey bulursak degistiririz. :KK19: Dilay in ki meyra nin ki cuk oturdu. :)

beratti terazi burcumu?

Oh ne guzel . :cool:
Dakikada 50 şınav ve 100 mekik cektiriyoruz. :KK53: Yok yok eglenceli bir odev. :KK48:

şınav varsa ben yokum dermişim: ):KK48:
ben tembel öğrenciyim.....:oops::oops:

Vay canina ben niye silindim yahuuu :KK12: Simdi yatiyorum, yarin ilk isim avukatimla görüsmek :63:En Büyük KK

bunun avukatıda varmış: ) :-)

Dört en sevdigim sayi :KK76: Sevdim yeni Listeyi :KK68: Ben tek bdvye takiliyom yahu :KK23:

:KK70::KK70:

Ben geldim hiç hoş gelmedim :KK43: Başımızdan felaket eksik kalmıyor kayınpederim bizdeydi bi hafta misafirimiz olcaktı:KK64:Kaza geçirdi omzunu kırdı dört yerden durumu pek iyi değil :cry: Bizde tedavisini yaptırıp memleketimizde geri getirdik şu an bizde yine yanlız ben ona nasıl bakcağımı bilmiyorum hem çalışıyorum hemde kırığa ne iyi gelir bilmiyorum bilen varsa fikir versin ne yiyip ne içmeli ? Anlıcağınız yine vakitsiz kaybolup vakitsiz geldim:cry:

Ben geldim hiç hoş gelmedim :KK43: Başımızdan felaket eksik kalmıyor kayınpederim bizdeydi bi hafta misafirimiz olcaktı:KK64:Kaza geçirdi omzunu kırdı dört yerden durumu pek iyi değil :cry: Bizde tedavisini yaptırıp memleketimizde geri getirdik şu an bizde yine yanlız ben ona nasıl bakcağımı bilmiyorum hem çalışıyorum hemde kırığa ne iyi gelir bilmiyorum bilen varsa fikir versin ne yiyip ne içmeli ? Anlıcağınız yine vakitsiz kaybolup vakitsiz geldim:cry:

Cok gecmis olsun dilara .:nazar: Bilmiyorum ki ne iyi gelir. Doktor ne oneriyorsa onu yapin. Bazen disaridan tarifler fayda yerine zarar verebiliyor. :KK51:

Cok gecmis olsun dilara .:nazar: Bilmiyorum ki ne iyi gelir. Doktor ne oneriyorsa onu yapin. Bazen disaridan tarifler fayda yerine zarar verebiliyor. :KK51:
Doktor 3 hafta hareketsiz kalcak dedi sadece iyi bakım gerekir dedi o kadar :cry: Teşekkür ederim lukycim ya bende kırık için ne gerekir kemik falan mı merak ettim ondan sordum bakalım nasıl olcak

Doktor 3 hafta hareketsiz kalcak dedi sadece iyi bakım gerekir dedi o kadar :cry: Teşekkür ederim lukycim ya bende kırık için ne gerekir kemik falan mı merak ettim ondan sordum bakalım nasıl olcak

Insallah cabuk iyilesir de doktor daha iyi bilir en azindan fizyoya danisin. :KK51:

Bizim burasi da dagildi dilara.:KK43: Yeni liste yaptik. Ilk sayfada ayrintilar var. Odevlere ve topige sadik kalacaksan ekleyeyim seni de.

Birde yarisma topigimiz var yine, haftaya basliyor. Haberin olsun. :cool:

Son düzenleme:
Insallah cabuk iyilesir de doktor daha iyi bilir en azindan fizyoya danisin. :KK51:

Bizim burasi da dagildi dilara.:KK43: Yeni liste yaptik. Ilk sayfada ayrintilar var. Odevlere ve topige sadik kalacaksan ekleyeyim seni de.

Birde yarisma topigimiz var yine, haftaya basliyor. Haberin olsun. :cool:
Ayy çok isterim sen yaparsın eğlenceli ve güzel olmaz mı :nazar::KK68: Ama kayın pederim bu halde bilmiyorum ki ben bi derayları okuyayım yetiştirebilceğim bileyse ben de karılırım hemen bş okuyup geliyom:KK71:

X