☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Sevgili sosyetikler ve topik ahalisi. Islerim dolayisi ile bir suredir dusundugum gibi an itibariyle KK yi bir sureligine birakiyorum. Odev de yok, rahat rahat takilirsiniz.

Bir gun gorusmek dilegiyle hoscakalin.

sen işi bırakmadan geçmez o sendrom bende iyiym bugun erkenciyim yine sağlık ocağında kontrolm vardı oraya gittim mağzada babam tek kalmış buraya geldim işte bölee bebişime nevresim bakıyorum

İşi bırakırsam daha bir sendromlu daha bir saldırgan olacağım için kırdım dizimi oturuyorum işyerinde

Ayy cicili bicili olsun nevresimi

ozaman çalışmaya devam guzum bende öle istiyorum da daha gözüme bişi kesitremedim ctesi çarşıya çıkıp bakcam bi

hoşgeldin

Allah yardımcın olsun canım valla, minnacık şeyler çok pahalı , geçengün nişanlımla bebek eşyası satan yerin önünden geçtim, gözümüz etiketi görünce çıkacaktı yerinden

hoşbuldum iyi hatun çalışıom napemm anca günlük işlerimi yaptım hemen size koştum siz nörüyonuz bakiimmm

canım bak kime yazdığın anlaşılmıo , kime yazcaksan o kişinin mesajının sağ alt köşesinde
beğen / çoklu alıntı / cevapla seçenekleri var cevaplaya tıkla,
yoksa mesajını okuyamayabilirler, cevaplaya tıklarsan mesaj geldi diye iletiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…