☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

TE="Margarikotin, post: 37261592, member: 364684"]E niye erkenden kalktın sen canım[/QUOTE]
ben hergun erken kalkiyorum geri uyuyamiyorum :-( bide bugun annanneyle teyze falan gelcek bucaktan o yuzden de kalktim temizlik yaptim simdi yemek yapcam

TE="Margarikotin, post: 37261592, member: 364684"]E niye erkenden kalktın sen canım
ben hergun erken kalkiyorum geri uyuyamiyorum :-( bide bugun annanneyle teyze falan gelcek bucaktan o yuzden de kalktim temizlik yaptim simdi yemek yapcam[/QUOTE]

Ne yemek var akşama =)

O kim yahu ödevleri merak ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Aksama kadar merak et daha.
Günaydın hatunlar Ben şimdi işe gidicem akşam 7 gibi gelcem geç kalmam umarım anket saati uzatılsın lütfen Yoksa ben her zamanki gibi geri kalcam Çok da merak ediyorun ayyy

Gunaydin. Aksam aciyoruz panik yok. Anket iki gun surecek. Birden fazla oy verebileceksiniz. Hatta sinirsiz oy . Amac eglenmek oy kavgasi olmasin lutven.

ben hergun erken kalkiyorum geri uyuyamiyorum :-( bide bugun annanneyle teyze falan gelcek bucaktan o yuzden de kalktim temizlik yaptim simdi yemek yapcam

Ne yemek var akşama =)[/QUOTE]
Firin kofte corba pilav aksama degil oglene canim taze kabak getirmisler onu kizartiyorum yogurtliycaz bole iste daha napeem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…