☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

TE="Margarikotin, post: 37261592, member: 364684"]E niye erkenden kalktın sen canım[/QUOTE]
ben hergun erken kalkiyorum geri uyuyamiyorum :-( bide bugun annanneyle teyze falan gelcek bucaktan o yuzden de kalktim temizlik yaptim simdi yemek yapcam

TE="Margarikotin, post: 37261592, member: 364684"]E niye erkenden kalktın sen canım
ben hergun erken kalkiyorum geri uyuyamiyorum :-( bide bugun annanneyle teyze falan gelcek bucaktan o yuzden de kalktim temizlik yaptim simdi yemek yapcam[/QUOTE]

Ne yemek var akşama =)

O kim yahu ödevleri merak ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Aksama kadar merak et daha. :63:
Günaydın hatunlar :KK52: Ben şimdi işe gidicem akşam 7 gibi gelcem geç kalmam umarım anket saati uzatılsın lütfen :KK53: Yoksa ben her zamanki gibi geri kalcam :KK17: Çok da merak ediyorun ayyy:KK75:

Gunaydin. Aksam aciyoruz panik yok. Anket iki gun surecek. Birden fazla oy verebileceksiniz. Hatta sinirsiz oy . Amac eglenmek oy kavgasi olmasin lutven. :KK45:

ben hergun erken kalkiyorum geri uyuyamiyorum :-( bide bugun annanneyle teyze falan gelcek bucaktan o yuzden de kalktim temizlik yaptim simdi yemek yapcam

Ne yemek var akşama =)[/QUOTE]
Firin kofte corba pilav aksama degil oglene canim taze kabak getirmisler onu kizartiyorum yogurtliycaz bole iste daha napeem :KK53::kk77:

X