☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

arkdaşım bu işin sonunda agıtlar turkçe arapça kürtçe olcak sevinç çığlıklarıda inglizce ibranice olcak yazmış haklı
Aynen canım öyle olucak , valla benim devlete ne de diğer partileri güvenim yok allah hepsinin be... versin. babama diyorum savaş çıksa köye tarlaya kaçalım oraya barınak yapmak lazım vs. diye , kendime diyorum ki okçuluk kursuna gidim yada tekwando yada silah tutmasını öğreneyim , sonumuz kötü çnkü...

Aynen canım öyle olucak , valla benim devlete ne de diğer partileri güvenim yok allah hepsinin be... versin. babama diyorum savaş çıksa köye tarlaya kaçalım oraya barınak yapmak lazım vs. diye , kendime diyorum ki okçuluk kursuna gidim yada tekwando yada silah tutmasını öğreneyim , sonumuz kötü çnkü...
:) Yok canım daha neler merak etme o kadar karıştıramazlar:KK12:

bencede o kadar karışmaz ama tabi allah sonumuzu hayır etsin

Yavrum olanlarda sıkıntı yok, sıkıntı korunuyor olmasında :oops: Ayrıca kv geliyor, benimki yöresel bir yemek istedi bende annemi çağırdım gel yap diye.
ee o zamn sende korunmasına kırsat verme:emir_bebek: hade iyisin kv gelsin pişirsin sende üstüne kon :63:

Yok yani onda yoksa başka bir markada vardır. Özelliğini beğenipte istemedin mi?
özel tasarımmış ama bakalım eşim hastanenin sandalyeleri değişcek ben gider firmayla görüşürüm hem işini alırım o arada da ben sana özel yaptırtırm dedi ya olur inşallah:confused:

Bunalıma sokcan beni:63:
Varki onun torunu daha 1 yaşına yeni girdi ondan üstümüze gelmiyor zaten:KK48:
bizimkilerin ilk oldundan elleşmediler hatta bnmki bana destek çıktı okul bitsin öle diye oda 6 ayda cıvıttı kuzenlere gittik onlarında ailesi vardı ikisi bir oldu bize sardılar sonrada 7 ayda bıraktım bizimki cee diverdi :emir_bebek:

bizimkilerin ilk oldundan elleşmediler hatta bnmki bana destek çıktı okul bitsin öle diye oda 6 ayda cıvıttı kuzenlere gittik onlarında ailesi vardı ikisi bir oldu bize sardılar sonrada 7 ayda bıraktım bizimki cee diverdi :emir_bebek:
Şu millete de ne oluyorsa :) Bizim tarafta yok küçk çocuk ablam 2 senelik evli o da yapmıyor, bende annem bir ona diyor bir bana bakıyorlar bizden tık yok çok üstelemiyorlar. Ama erkek tarafı öyle olmuyor,hadi hadi sanki bir yere kaçıyoruz :)

Şu millete de ne oluyorsa :) Bizim tarafta yok küçk çocuk ablam 2 senelik evli o da yapmıyor, bende annem bir ona diyor bir bana bakıyorlar bizden tık yok çok üstelemiyorlar. Ama erkek tarafı öyle olmuyor,hadi hadi sanki bir yere kaçıyoruz :)
harbiden haa bizimkiler hiç hadi falan demedi ama bizimde bi o konuşma oldu başka olmadı

X