☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

İyi yapmışsın canım kin gütme tabide. Her şeydede o kadar çabuk yelkeni indirirsen, ipleri ona vermiş olursuno_O

Yok yok kuzum indirmedim hemencicik , acıdım biraz kayınwalidem küsmüş konuşmuyorlar elini de öptürmemiş, üzüldü ikimiz birden böyle yapınca o yüzden bir kaç gün dayanabildim ama eskisi gibi değilim tabi ki eccük sürünsün

Yok yok kuzum indirmedim hemencicik , acıdım biraz kayınwalidem küsmüş konuşmuyorlar elini de öptürmemiş, üzüldü ikimiz birden böyle yapınca o yüzden bir kaç gün dayanabildim ama eskisi gibi değilim tabi ki eccük sürünsün
Valla evlenmeden önce ne kadar yontabilirsen yont. Evlendikten sonra ben hep böyleydim derse :KK57::KK57: Böyle kalakalırsın. Elin mahkuma dönmesin:KK19:

yavrım kv bişi deme ama müstakbel kocana de değilse sen sürünürsün

Valla evlenmeden önce ne kadar yontabilirsen yont. Evlendikten sonra ben hep böyleydim derse :KK57::KK57: Böyle kalakalırsın. Elin mahkuma dönmesin:KK19:

Boşarım onuuu , diom zatennn sen beni bir kere ben seni 1000 kere boşarım diye :KK45::KK45::KK45: benim gözüm karadır onu bile tanımam o da bundan korkar çok :KK45:

hade bana kız ismi söyleyin bakalım bugün kızçeme isim düşünüyorum benim aklımda olan iklima hanne yada ebrar sizden de fikir alayım

off ortalık karışmış gençlikk , alıcam sopayıı hepsi elimde kalıcakkk :KK34:

X