☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Senin kadar okumuş olanlar torun torba sahibi olmuştur heraldeöğretmenini yoklamayacakmıydın sen?

Baskalarinin hayati beni ilgilendirmez. Ben kendi hayatima bakarim. Okumayi seviyorum. Dil ogrenmeyi seviyorum. Kendimi gelistiriyorum. Oyle evde oturup cocuk bakmam icin hayatimda cok gecerli biri olmasi gerek , o da cikmadigi icin ben boyle devam.

Kiz evde oturup cocuk bakmiyon Nasil seyler ögretmisler sana
Cocukta yaparim kariyerde

Eee once sen biraz baslasan.

Benim okudugum bolumler oyle eften puften degil. Cocuk olmadigi halde kara kara dusunuyorum suan.

Olur salatalik tursusunu severim.

Tamam salatalik tursusu yapariz bizde
Saka bi yana fazla gec kalma, cocuk dünyadaki en güzel sey, tabii ki dogru insan olmali baba olarak, ama baktin yanlis kisi sutlarsin, cocugunlq mutlu mesut yasarsin

Tamam salatalik tursusu yapariz bizde
Saka bi yana fazla gec kalma, cocuk dünyadaki en güzel sey, tabii ki dogru insan olmali baba olarak, ama baktin yanlis kisi sutlarsin, cocugunlq mutlu mesut yasarsin

Cocuk guzel sey ama iyi bir baba olmayacagini bilmedigim birinden olmaz. Cok fazla analiz etme huyum var, yanlislari cok farkederim. Evlatlikta alabilirim benim icin problem degil.

Tamam sonra hep ingilizce konusuruz seninle unutmam böylelikle

Konusacak duzeye gel de.

Cocuk guzel sey ama iyi bir baba olmayacagini bilmedigim birinden olmaz. Cok fazla analiz etme huyum var, yanlislari cok farkederim. Evlatlikta alabilirim benim icin problem degil.

Konusacak duzeye gel de.

Oda güzel, ama dogru kisiyi buldugunu anca yillar sonra anlarsin be canim, istedigin kadar analiz et babaliz et tecrübe anca gösterir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…