☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Oda güzel, ama dogru kisiyi buldugunu anca yillar sonra anlarsin be canim, istedigin kadar analiz et babaliz et tecrübe anca gösterir :cool:

Arkadaslarimin cogu bosanmis ve cocuklari baba ozlemi cekiyor. Ben bunu hissederken , yanlis bir iliskiye bile bile baslayamam. :KK43: Hislerime guvenirim, mantigima da. Artik onlar beni nereye gotururse. Yalniz 2015 te evlenecegimi hissediyorum. Lucky dediydi dersiniz.:KK66:

Bayram bitsinde başlayayım :) sonrada tuttururum artık benimkine yurtdışına gidelim diye:KK70:

Sen tek once bana gel, sonra ikimiz dilay a gideriz. :KK70:

Arkadaslarimin cogu bosanmis ve cocuklari baba ozlemi cekiyor. Ben bunu hissederken , yanlis bir iliskiye bile bile baslayamam. :KK43: Hislerime guvenirim, mantigima da. Artik onlar beni nereye gotururse. Yalniz 2015 te evlenecegimi hissediyorum. Lucky dediydi dersiniz.:KK66:

Olarr :) Almancan var mı:KK70:

Cagir bizide dügüne söyle karsilikli bi roman oynayalim:KK76:
Beklerim yaaa gelin gelinnnn:KK50:

Son düzenleme:
X