☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hahahahaha :KK70: bizim blicin yeni hali yeni değil aslında bayadır böyle aslında ama ilk geldiği haline göre bu hali ve imajı çok yakışmış dimi :KK22:
Ona çok gülüyorum ben ya:KK70: Çok sempatik, Bütün taraftarların sevgisini kazandı adam, Gol sevinci falan garip böyle kamera onu çektiğinde ben kahkahayı patlatıyorum :KK70:Sizin maçları da Gökhan ve Oğuzhan için izliyorum Çok başarılılar inanılmaz bir teknikleri var keşke bizim olsalar:KK22: Olcay a da sinir oluyorum her saydığımda adam gol atıyor:KK57:

canım bence senin nişanlını alıp karşına konuşman lazım bu böle olmaz sen tek başına herşeyi halldemezsin bizde her işe eşimle gittik yaptık herşeyi konuşarak çözersin tavrından ödün verme yaptı çok ayıp bu arada bilezikde beyaz altın var diye değeri düşmez o rodaj dedimiz işleme oluyor eğer işçilikli bi ürün alıyorsa değer kaybeder keşke kayınvalidenle konuşsaydın nişanlına söylemek yerine olan olmuş al şapkanı koy önüne enine boyuna düşün sonrada nişanlınla konuş bacım inşallah düzeltirsin

Salak kafa işte kayınvalideme demedim , belinden rahatsız o koşturmasın tekrar oğlu halletsin istedim, ama işte... Kurda sormuşlar neden ensen kalın diye;kendi işimi kendim görüyorum da ondan demiş benimki de aynı o hesap... İlk olan bişi değil bu daha çok şey varda neyse bnde kalsın onlar , dersiniz sen buna nasıl katlandın , düzeltirim diye 2 yılımı heba etmişim gibi gelio , inş geç olmadan düzelir ...

Ona çok gülüyorum ben ya:KK70: Çok sempatik, Bütün taraftarların sevgisini kazandı adam, Gol sevinci falan garip böyle kamera onu çektiğinde ben kahkahayı patlatıyorum :KK70:Sizin maçları da Gökhan ve Oğuzhan için izliyorum Çok başarılılar inanılmaz bir teknikleri var keşke bizim olsalar:KK22: Olcay a da sinir oluyorum her saydığımda adam gol atıyor:KK57:
Yeni aldığımız adam sayesinde çok gol pozisyonu buluyoruz iyi bir transfer yaptık gerçekten..
Ah ah bi zamanlar Q7 vardı, ona hayrandım ben. Ama ne yazık ki disiplinsiz ve tutarsız davranışları yüzünden yollar ayrıldı..
Keşke kalsaydı , o da çok iyiydi be..

Bilic, karizma adam . Ve de çok yakışıklı :KK59:
sinirlerine hakim olamayışını yesinler ya :KK22:

önemli değil canım hepimizin sorunları oluyor anlatıp dertleşcez sonuçta üzüldüm senin için bu arada küçük bişey için ağzına geleni sayıyorsa ilerde daha büyük sorunlarda napar bilinmez o yüzden kendini üzmeden bu konuya çözüm bul derim ben sana bacım

Çözülür mü düğümcük mü olur artık orası da ona kalmış birşey ben 2yıldır elimden geleni yaptım illallah getirdi artık , naparsa yapsın allaha havale ettim...
Yarın burda olcanız mı kızçeler?

Salak kafa işte kayınvalideme demedim , belinden rahatsız o koşturmasın tekrar oğlu halletsin istedim, ama işte... Kurda sormuşlar neden ensen kalın diye;kendi işimi kendim görüyorum da ondan demiş benimki de aynı o hesap... İlk olan bişi değil bu daha çok şey varda neyse bnde kalsın onlar , dersiniz sen buna nasıl katlandın , düzeltirim diye 2 yılımı heba etmişim gibi gelio , inş geç olmadan düzelir ...
cancazım dedim gibi otur bi düşün sen gerekirse rest cek ya kendine çeki düzen ver ya da böle olmaz falan de hayatına karışıyomuş gibi olmak istemem ama evlendikten sonra naptım ben demektense evlenmeden önce demen daha iyi olur bence evlilik dedin tek kişinin çabasıyla yürümez

Çözülür mü düğümcük mü olur artık orası da ona kalmış birşey ben 2yıldır elimden geleni yaptım illallah getirdi artık , naparsa yapsın allaha havale ettim...
Yarın burda olcanız mı kızçeler?
hakkında hayırlısı olsun bacım kısmet buralarda gibiym ben

X