☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

:) Sıraya geç bacım Hayırdır hesabı neden kapattın, deşifre mi oldun. Ben olmak için herşeyi yapıyorum
nişanlım ayrılmıştı benden hem de sabah çeyizim alınacaktı :/ bende niye bilmiyorum heasbımı kapattırdım benim başka topikte yazdığım şeyleri okumuş :/

Aslonda iyi bi yer ama demekki sana iyi bi taraf denk gelmemis. istanbulda her telden insan var o yuzden bence pek bu semt iyi deyip tercih etmek yanilgiya ugratabiliyor insani
Olabilir, Eşim daha önce merkezindeydi orada çok kötü, içip içip sapıtanlar, binasındaki kırıklar, eylemden kafa şişirmeleri, binaların eskiliği, yok ya çokda iyi değilmiş. Beklentilerimi karşılamadı hiç

Okuduğu için mi ayrıldı peki, ayrıldıktan sonra mı okudu? Ne meraklı şu erkekler yaa
burada olduğumu biliyor zaten ayrılma sebebi okuması değildi ama ben yazmak istemedim o an bir daha bir nevi hıncımı KK dan aldım gibi bişey. Sabaha doğru ben aradım baya yüzük alma verme muhabbeti oldu aileside yoldaydı o gün bize geleceklerdi çeyizim için ne olduysa devam dedik :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…