☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Vayyy havaya bak sen gözüm bizim ki kadar havalı değil ama bizimkisi pastaneyi görüyor dermişim
Valla bu komşularla rezidansta yaşasam ne olur Evden çıkınca kendimi İstanbul da gibi hissetmiyorum, 3 kattan aşağı atılan çöpler, aşağıdan yukarıya bağıran kadınlar, kapı önünde dedikodu yapan komşular Hiç sevmedim burayı. O kadar da tutturmuştum bu semti ama taşındığım ay pişman oldum

balböceği35
imzaaan çok hoooş: )
biri olsada tükürsem istedim şimdi: )
çok severim bu tarz şakalaşmaları: )))

İstanbul a hiç gelmedim canım bilmiyorum oraları ama izmir ile arasında çok fark olduğu söyleniyor

selam kıslar....
naber pinkcim nasılsın görüşmeyeli?
bugün benim canım çok sigara istiyor neden aceba: )
3tane içtim hala iç diyor canım: )
soğuktan karnımda ağrıyo biraz zaten: )
bi arkadaşımın dediği gibi yine çürüğe çıktım ben: ))))

İstanbul a hiç gelmedim canım bilmiyorum oraları ama izmir ile arasında çok fark olduğu söyleniyor
Ne olarak fark :) Burda 14 milyon insan yaşıyor mesela Yani tarihi yerlerimiz çok, gezmek için çok güzel yer. Mutlaka gitmen gerekenler listene ekle hemen.
İyiyim tatlım, topiğe sahip çıkıyorum her zamanki gibi
Ben bir paketi bitirdim resmen Boş durdukça yakıyorum

koçmuymuşki: )
gerçekten hayvanat bahçesinde de lama hep dikkatimi çeker, tükürür ya lamalar kızınca: )))))
eşime derim ben "tükürecek heralde kızırak bakıyo bak kızdı şimdi lama" derim: )
Valla ben sormadım ikide bir kendi söylüyor Yoksa senin sormanı bekleyecektim ben öğrenmek için
Akşam yemekte eşime deneyeyim bir bakayım eğlenecekmiyiz

ne tesadüf benimde çok hoşuma gitti , böyle olmasada çocukken balkondan insanların kafasına su atmışlığım var

benimde balkondan aşağı tükürmüşlüğüm: ))))
ama yere tabiki: )
şuan yan yana olsaydık kesin denerdik imzanı değilmi? : )))))
ben çocukken en çok telefon şakalarına bayılırdım: )

Hangi semtte oturyon ki canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…