☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Korkacak birşey yok dersem korkmaktan vazgeçermisin
Evlen canım şaka yapıyorum. Doğru adamla evlilik kadar güzel birşey yok, Şahsen tavsiye ediyorum evliliği :)
Bilmem normalde 6 da çıkıyor bu hafta 8 e kadar mesai yapacakmışız dedi Bugün olmazda 2 gün sonra almaya giderim bende

Yapçak bişey yok yola devam her genç kızın başına geliyor Ayy ayyy süper süper inş sıkılmayz

Pat diye git haberi olmasın , ben erkeklere güvenmiyorum babama bile

Yapçak bişey yok yola devam her genç kızın başına geliyor Ayy ayyy süper süper inş sıkılmayz

Pat diye git haberi olmasın , ben erkeklere güvenmiyorum babama bile
Hep öyle gidiyorum zaten :) 1 kere haber verdim mırın kırın etti hmmm dedim ondan sonra hep süpürüz yaptım , Hepte masa başında çalışıyordu

Hep öyle gidiyorum zaten :) 1 kere haber verdim mırın kırın etti hmmm dedim ondan sonra hep süpürüz yaptım , Hepte masa başında çalışıyordu

Evet hep süprüz olur zaten Hep süpriz yapma derse de üste çıkarız '' artık sıkıldın benden, beni sevmion mu, ben kimim ki niye yapayım dimi'' vs.... Erkeği boşlamaya gelmez bacım , urganını sağlam tutacaksınn anadınmı

Ben zaten hemen atlıyorum hayırdır gelmemi mi istemiyorsun diye Hönk deyip kalıyor, adam biliyor ne dese suçlu çıkacak
duymamayı ve yaşamamayı tercih ederimm

ahhh şu matematik ahhh elinden neler çekiyoruz
Hadi bakalım İnşallah

İyi akşamlar hatunlar, tanıştığıma çok memnun oldum , çıkış saatim artık eve gidip dinlenme vakti geldi. Yarın görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…