☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Meslek dışımı ???

hımm bir ara benimde ilgimi çekmişti ama şu derslerden bi kurtulursam tekrar bakacağımm :KK70:
ygs konularını ayırıyorumm :)

heryerde ya taşeron yada sertifikalı var canım ya napim bende mesleğimi yapamıyorum , avukatlık brosundayım işte...
Ygs onu bunu geç en kestirme yok kpss :KK49:

Meslek dışımı ???

hımm bir ara benimde ilgimi çekmişti ama şu derslerden bi kurtulursam tekrar bakacağımm :KK70:
ygs konularını ayırıyorumm :)

Çok komik bir dil ya ama güzel , kpss btti bende kursuma geri dönücem bakalım , dizileri de çok hoş bıdı bıdı konuşuolar :-)

:) Orta :KK19::KK19:

:) Neyi yanlış anlıycam :KK70:

Kız kendim için dedim yanlış anlamıyom diye :KK70: demek oluyor ki doğru anlamışım:KK70:
Allah senin iyiliğini versin , sevdiğim ile farklı şehirlerdeyiz haftaiçi görüşebilioz artık oraya atandığı için :KK61:sonra askere gitçek çok özlüyorum napim evlenmek istiyorum bir an önce:KK68: o gceden de pek bir korkuyorum zati hiç girmeyelim oraya:KK17:

heryerde ya taşeron yada sertifikalı var canım ya napim bende mesleğimi yapamıyorum , avukatlık brosundayım işte...
Ygs onu bunu geç en kestirme yok kpss :KK49:
kpss gözüküyor evet bi şunları atlatayımdaa :KK14:

Çok komik bir dil ya ama güzel , kpss btti bende kursuma geri dönücem bakalım , dizileri de çok hoş bıdı bıdı konuşuolar :-)
:KK48::KK48::KK48: boys over flowes dizisine bayılıyorumm ben yaaa :-):-)
:) Orta :KK19::KK19:

:) Neyi yanlış anlıycam :KK70:
tmm :) afiyet olsunn :KK66:

Benimki mesai ye kalacakmış:KK57: Tehlike çanları çalıyor duyuyorum:KK62:
nedenkii :KK64:

X