☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kız kendim için dedim yanlış anlamıyom diye :KK70: demek oluyor ki doğru anlamışım:KK70:
Allah senin iyiliğini versin , sevdiğim ile farklı şehirlerdeyiz haftaiçi görüşebilioz artık oraya atandığı için :KK61:sonra askere gitçek çok özlüyorum napim evlenmek istiyorum bir an önce:KK68: o gceden de pek bir korkuyorum zati hiç girmeyelim oraya:KK17:
Korkacak birşey yok dersem korkmaktan vazgeçermisin:KK70:
Evlen canım şaka yapıyorum. Doğru adamla evlilik kadar güzel birşey yok, Şahsen tavsiye ediyorum evliliği :):KK36:
Bilmem normalde 6 da çıkıyor bu hafta 8 e kadar mesai yapacakmışız dedi :KK59: Bugün olmazda 2 gün sonra almaya giderim bende :KK66:

Korkacak birşey yok dersem korkmaktan vazgeçermisin:KK70:
Evlen canım şaka yapıyorum. Doğru adamla evlilik kadar güzel birşey yok, Şahsen tavsiye ediyorum evliliği :):KK36:

Bilmem normalde 6 da çıkıyor bu hafta 8 e kadar mesai yapacakmışız dedi :KK59: Bugün olmazda 2 gün sonra almaya giderim bende :KK66:

Yapçak bişey yok yola devam :KK70: her genç kızın başına geliyor :KK70: Ayy ayyy süper süper inş sıkılmayz:KK23:

Pat diye git haberi olmasın , ben erkeklere güvenmiyorum babama bile :-)

Yapçak bişey yok yola devam :KK70: her genç kızın başına geliyor :KK70: Ayy ayyy süper süper inş sıkılmayz:KK23:

Pat diye git haberi olmasın , ben erkeklere güvenmiyorum babama bile :-)
Hep öyle gidiyorum zaten :) 1 kere haber verdim mırın kırın etti hmmm dedim ondan sonra hep süpürüz yaptım , Hepte masa başında çalışıyordu :KK70:

Hep öyle gidiyorum zaten :) 1 kere haber verdim mırın kırın etti hmmm dedim ondan sonra hep süpürüz yaptım , Hepte masa başında çalışıyordu :KK70:

Evet hep süprüz olur zaten :KK70: Hep süpriz yapma derse de üste çıkarız '' artık sıkıldın benden, beni sevmion mu, ben kimim ki niye yapayım dimi'' vs.... :cool: Erkeği boşlamaya gelmez bacım , urganını sağlam tutacaksınn anadınmı :KK45:

Evet hep süprüz olur zaten :KK70: Hep süpriz yapma derse de üste çıkarız '' artık sıkıldın benden, beni sevmion mu, ben kimim ki niye yapayım dimi'' vs.... :cool: Erkeği boşlamaya gelmez bacım , urganını sağlam tutacaksınn anadınmı :KK45:
Ben zaten hemen atlıyorum hayırdır gelmemi mi istemiyorsun diye:KK53: Hönk:KK57: deyip kalıyor, adam biliyor ne dese suçlu çıkacak:KK70:
duymamayı ve yaşamamayı tercih ederimm:110::KK70:

ahhh şu matematik ahhh elinden neler çekiyoruz :KK70::confused:
Hadi bakalım İnşallah:KK70:

İyi akşamlar hatunlar, tanıştığıma çok memnun oldum , çıkış saatim artık eve gidip dinlenme vakti geldi. Yarın görüşürüz :KK3:

X