☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

peki hangi kitap kaynaklarını tavsiye edersin :)

Ben Turkiye de olmadigim icin bir bilgim yok ama burda cok topik var. Arkadaslara danisabilirsin.:KK19:

Ben kitap alirken kitapciya giderim . Disina bir bakarim, hangi yazar yazmis ona bakarim, ozgecmisi ne vs vs, kagit kalitesine bakarim, cozumleri var mi ona bakarim(aciklamali cozum her zaman tercihimdir), bir de renkli / kolay bir layout kullanmis mi ona bakarim. Bir de en volume mu baska serileri var mi ona bakarim. :KK50:
Beratti benden kilolu nasıl benden fit olabilir:63: Boyu mu uzun?:KK73:

168 onun boyu dedim ya.
:KK8:

canım kusura bakma çat kapı komşu gelince yazamadan çıkmak zorunda kaldım ikindin.
pek anlamam ama geçmiş olsun, bak ne güzel yuzmuş yızmuş kuyruğuna gelmişsin inşaallah 3aycığın kalmış: )
darısı bana diyorum hamilelikle başlayaraktan inşaallah hayırlısı ile: )
senin 2.çocuk galiba?
Onemli degil canim ole valla yok canim ilk o yuzden tirsiyorum azz insallah canim rabbim hayirli evlat nasip etsin:emir_bebek:

Ben Turkiye de olmadigim icin bir bilgim yok ama burda cok topik var. Arkadaslara danisabilirsin.:KK19:

Ben kitap alirken kitapciya giderim . Disina bir bakarim, hangi yazar yazmis ona bakarim, ozgecmisi ne vs vs, kagit kalitesine bakarim, cozumleri var mi ona bakarim(aciklamali cozum her zaman tercihimdir), bir de renkli / kolay bir layout kullanmis mi ona bakarim. :KK50:

168 onun boyu dedim ya.
Hmm görmemiştim :)

Ben kitap alirken kitapciya giderim . Disina bir bakarim, hangi yazar yazmis ona bakarim, ozgecmisi ne vs vs, kagit kalitesine bakarim, cozumleri var mi ona bakarim(aciklamali cozum her zaman tercihimdir), bir de renkli / kolay bir layout kullanmis mi ona bakarim. Bir de en volume mu baska serileri var mi ona bakarim. :KK50:

168 onun boyu dedim ya.
bu hafta BKM ye gideceğim en iyisi ordanda bakayım burdada bakayım konu açtım ama cevap veren olmadı :KK22:
teşekkürler canım :KK66:

Selaam. Dandan düşer gibi olacak ama bişey sormak istiyorum. Gicirdayan yatağa bişey yapılabilir mi :KK33: Daha doğrusu baza gicirdiyor. Performans düşüklüğüne sebep oluyor da :KK22:

X