☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

uykumda geldi bende yatar uyurum: )
tavukla yogurt yiyip gelmistim kislar bende: )
esim bugun bir krem peynir almis gelmis, aksam biraz yedim aman ne istahimi acti oyle.... Sankim seker yedim.....
hadi bende yatar, odamin kapisini kitleyim dilaya guven olmaz gece gece kizar gelir girer odama falan: DDD
intikamimi alicam der falanda....
evet kitliyom kapimi; cikirt cikirt cikirt......
3 kere kitledim: DDD

anladim tatlim.
ama sinir yapabilir dikkat et canim.
bende gunde 1demlik cay ve birde 1fincan türk kahvesi işte: )
akşam içmem zaten, çünkü içmediğim halde zor uyurum: ))))
bu arada pcye geçtim: ) eşim içeri uzandı gitti....

al tabi: ):KK45::KK45::KK45:

yalanmı söylüyorum kızıııım:63::63::63:
bu ağlamaların bana sökmez heeeey:63:

senin burcun ne?

senin burcun güzelmi? : ):KK70::KK70:
burcun ne?

heralde yani: )
bak lucky bu dilaya dikkat et yaptığı bu 2oldu: )))):KK70::KK70:
hem benim katım iyi, ara kat kışın sıcak yazın serin oluyor: ):KK45::KK45::KK45:
seninki pek iyi değil yaaa, canım beniiim:KK19: en üst kat olunca kışın soğuk olur yazın sıcak: (
ama aramızda para toplayalım yurt sakinleri olarak binaya yalıtım yapalım ozaman hiş bişey kalmaz: )))):KK70::KK70:
binayıda pembeye boyatırız: ):KK60::KK45::KK45::KK45:
Oğlak senin peki :) :KK66:

:KK43: Damlacım biz para almak için bi kuruma hakediş yapıyoruz onlarıda ben yapıyorum öyle kolay bi iş de değil yani kaç gündür uğraşıyordum dün bitirdim :KK50:Bitirdiğime seviniyodum bugün gidip şehire kuruma teslim etcektim şirketteki başka bi mühendis :KK62: Kendisini uyanık zanneden bana sabah sabah diyoki sen onları bana mail at ben çıktı alır içeri veririm diye:KK57: Beynimden vuruldum eşimin yanında adamın ağzının payını verdim ne kadar rahat ya oh missss :KK62: Güya kendi yaptı gibi ceaarete bak sabahın köründe bana pişkin pişkin söylüyor ... Aptal?!! Öyle yaaa özet geçtim yani bı adam problemli Aten de bdv ye konu açsam sayfalar sürer:KK67: Sana noldu canımm?

:KK43: Damlacım biz para almak için bi kuruma hakediş yapıyoruz onlarıda ben yapıyorum öyle kolay bi iş de değil yani kaç gündür uğraşıyordum dün bitirdim :KK50:Bitirdiğime seviniyodum bugün gidip şehire kuruma teslim etcektim şirketteki başka bi mühendis :KK62: Kendisini uyanık zanneden bana sabah sabah diyoki sen onları bana mail at ben çıktı alır içeri veririm diye:KK57: Beynimden vuruldum eşimin yanında adamın ağzının payını verdim ne kadar rahat ya oh missss :KK62: Güya kendi yaptı gibi ceaarete bak sabahın köründe bana pişkin pişkin söylüyor ... Aptal?!! Öyle yaaa özet geçtim yani bı adam problemli Aten de bdv ye konu açsam sayfalar sürer:KK67: Sana noldu canımm?
ne insanlar varya yani dediğin gibi kendi yaptığı gibi gösterecek sinir oldum açıkcası bende emeğe saygı biraz ya :KK12: niyeti iyi olsa yardımcı olmak istese gerçekten belki ama kendi yaptı gibi göstermek işte bu olmaz :110:
ben annemle kahvaltı yüzünden tartıştım :110: tostta kepekli ekmek ile yemeği sevmem kepekli ekmekle diğerleri tamam ama tostta sevmem annemde illa beyaz ekmek yok kepekli ekmek ile yiyeceksin diye tartıştık ben bide uykuluydum o yüzden daha çok sinirliydim ama 10 dakika sonra yine gülümseyek ayrıldık:KK48: öyle yani :KK22:

ne insanlar varya yani dediğin gibi kendi yaptığı gibi gösterecek sinir oldum açıkcası bende emeğe saygı biraz ya :KK12: niyeti iyi olsa yardımcı olmak istese gerçekten belki ama kendi yaptı gibi göstermek işte bu olmaz :110:
ben annemle kahvaltı yüzünden tartıştım :110: tostta kepekli ekmek ile yemeği sevmem kepekli ekmekle diğerleri tamam ama tostta sevmem annemde illa beyaz ekmek yok kepekli ekmek ile yiyeceksin diye tartıştık ben bide uykuluydum o yüzden daha çok sinirliydim ama 10 dakika sonra yine gülümseyek ayrıldık:KK48: öyle yani :KK22:
Ah keşke annem yanım da olsaydı benimmm ... :KK36: İyi yapmışsın o zaman ... Neler yapıyosun kaç yaşındasın damlaa :KK23:

Oy inşallah kazanırsın benimde kız kardeşim hazırlanıyor ama onun yaşı küçük senden baya:KK64: Ben 25 damlacım evliyim
ben şimdi açıkdan liseyi okuyorum geç başladım ama İnşAllah hayırlısıyla iyi bitecek ben bide şunu düşünüyorum o zamanki fikrimle okusaydım kesinlikle seçtiğim meslekden pişman olurdum hatalar yaptım ama bu hatalar sayesinde yanlış mesleği seçmedim :)
aramızda pek fazla yaş yokmuş çocuk varmı :KK66:

:KK36::KK36::KK36:
ben şimdi açıkdan liseyi okuyorum geç başladım ama İnşAllah hayırlısıyla iyi bitecek ben bide şunu düşünüyorum o zamanki fikrimle okusaydım kesinlikle seçtiğim meslekden pişman olurdum hatalar yaptım ama bu hatalar sayesinde yanlış mesleği seçmedim :)
aramızda pek fazla yaş yokmuş çocuk varmı :KK66:
Yok damla henüz :KK23: Hakkında hayırlısı herşey gönlünce olsun:KK36:

X