☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Matt ojelere bayildim ya cok guzeller denedin mi pink : ) ben matt oje kullaniyorum diger ojelerden dahaguzel duruyor tirnakta bencr
Oje hastalığım var ki sürmediğim yokTırnaklarım sararmaya başladı diye bıraktım sürmüyorum ama her oje gördüğümde alıyorum mutlaka :) Evde bi sürü oje var. Bu ara gözdem ten rengi :)

Oje hastalığım var ki sürmediğim yokTırnaklarım sararmaya başladı diye bıraktım sürmüyorum ama her oje gördüğümde alıyorum mutlaka :) Evde bi sürü oje var. Bu ara gözdem ten rengi :)
Uzun tirnaklaa cok yakistiriyorum o rengi. Bende oje manyaklarindanim. Kisin pek surmem. Ama yazin civil.civildir parmaklarimmmm.. Benimde sararmaya basladi. Ojelerimi cikarip tirnaklarimi kesmem lazim biraz hava alsin tirnaklarim. Ustleri putur puyur oldu

Ben uzatıyorum da eşim sevmiyor. Aramızda hep aynı muhabbet o tırnakları kes, yemek yemem bak :) Oysaki eldiven kullanıyorum yemek yaparken. Kısa tırnağıda hiç sevmiyorum, kel gibi oluyor elim Bir süre oje sürme düzelir canım, bir dönem benimde olmuştu oje sürmeye ara verince geçti.

Al benden de o kadar. Gerci benim tirnak yapim uzun biraz. Yani kessem bile uzun gibi duruyor. Bu uzunluga bi de tirnak uzunlugu da eklenince tuhaf bi gorunum oluyor
sey bi de benim tirnaklarim cok kiriliyor oje surmeyince. Ne iyi gelir tirnaklara guclenmesi icin

Besleyiciler var canım tırnaklar için. Benim tırnaklarım sert sadece uzun süre oje kullanıp tırnağımı yırpatırsam oluyor öyle oluyor. Kış geldi sürmezsin artık. Bakayım hatta özelden yollarım bulursam tırnak besleyicisini.

Yolladigin urunlere baktim her soruna cozum varmisya harika. Peki marka olarak en iyisi bu mu

Yolladigin urunlere baktim her soruna cozum varmisya harika. Peki marka olarak en iyisi bu mu
Tırnağı anında sertleştiren, tırnağa anında nüfuz eden, ayrılmayı ve çatlamayı önleyici ürün üreten ilk markadır.
Ayrılan, soyulan, yumuşak tırnaklar için kullanılır. İlk bir ay haftada 1, ikinci ay 15 günde bir, üçüncü ay ayda 1 yapılacak uygulama tırnak uçlarını serleştirir.
İlk bunlar üretmiş bu yüzden heryerde karşıma çıkıyormuş :)

Peki bunlari kullanirken tirnaklara oje surebilecek miyiz

reklamlarda oynamalısın pınk imm tanıtıcı reklam gıbı olmus :)
bu arada ben geldım nasılsınızzzzz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…