☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

olsa bı dert omasa bı dert :KK70:
:KK70: :KK70: aynen aynen
Kafan rahat işte ne güzel:KK70:
yanlız olmakda zor :KK70: şuan gözler benm üzermde acaba damla ne zamn evlnck diye :KK48::KK48::KK48:
:KK19::KK19::KK68:

bebısler cıkıyorum damla marti sızde gece gelın :) oyle bı gecelık degılız bız dmı pınko :KK70:
optum kızlar sızı :) el kremı kacar :)
gece gelmeler bayramdan sonra olur ancak :KK23::KK39::KK39::KK39:
:KK28::KK28::KK28:

Malzeme verme bana verme:KK70:Evde kalmışlığınla dalga geçerim sürekli bunalıma girersin:KK53:
xenforo-smilies-kk70.gif
xenforo-smilies-kk70.gif
xenforo-smilies-kk70.gif
aman sakın
xenforo-smilies-kk70.gif
etrafımdakiler yetiyor bana
xenforo-smilies-kk70.gif

Keşke gitseymişsin birşey ısırmış olabilir başka birşey de olabilir. İnşallah ciddi birşey değildir de. Aile hekimi yok mu yakında 2 dk baktırsan da olur aslında
Suan yakinimda yok carsiyainsem yetismem :KK43: benim ki iki gune gecer diyo ama neyin isirdigini veya soktugunu bilmiyoruz valla. Eger yarinda gecmezse acile gider gosteririm bakalim..

Suan yakinimda yok carsiyainsem yetismem :KK43: benim ki iki gune gecer diyo ama neyin isirdigini veya soktugunu bilmiyoruz valla. Eger yarinda gecmezse acile gider gosteririm bakalim..
Canım belli mi olur millet keneden ölüyor, Zehirli bir böcek? Zehir ne derece zarar verir? Nedir ne değildir baktırmak lazım yani Boşlama sağlığınla ilgili şeyleri. Birşey yoksa için rahat eder varsa önlem alırsın:KK66:

X