☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Tekme ikonu da yok ki:KK62: Daha erkenmiş ya, millette soru bitmez evlenirin çocuk ne zaman, çocuk erkekse sünneti ne zaman, kızsa 2. çocuk ne zaman.... bu böyle sürüp gidiyor:KK70:
sende şaplak at :KK67:
evet bende erken olduğunu düşünüyorum ama 21 yaşımdan beri düğün ne zaman diye soran teyzeler var :KK53: Aynen bu sorular evlendikten sonrada devam edecek , kv nle aran nasıl gelp gidiyo mu çocuk ne zaman vs. vs. torpa gibi bbüzmek istiyorum o konuşan ağızları ama mümkün değil :KK8:

yok yaaa merakdan o sorular merakdannn
xenforo-smilies-kk28.gif
:confused::confused::confused:

Tabiki Sultanların sultanıyızz :KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
:KK37::KK37::KK68:

evet bende erken olduğunu düşünüyorum ama 21 yaşımdan beri düğün ne zaman diye soran teyzeler var :KK53: Aynen bu sorular evlendikten sonrada devam edecek , kv nle aran nasıl gelp gidiyo mu çocuk ne zaman vs. vs. torpa gibi bbüzmek istiyorum o konuşan ağızları ama mümkün değil :KK8:
tuvalet terlıgını yapıstır :)
hayırlısı evlılıgın acelesı yok bence :KK70:

Benim kv ile aram çok iyi bi kere soran bana birdaha soru sormuyor:KK70::nazar:Mutluluğumla eziyorum dedikoducuları:KK62: Allah sizede nasip etsin

X