☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ne kadar guzel dusunmussun. Oyle bir adet duymadim.

Napim Benim kv melek gibiyse benim suçum neBen hakediyorumdur belki de melek gibi kv deyi

O kismini hic dusunmezler.

Ben cikiyorum. Aksama cok yorgun olmazsam gelirim. Ya sallayip yaticam ya da cok is yapicam. Daha karar vermedim.

Birde burda olursan gelenlere odevi hatirlatirsin. Yapmayan listeden silinecek ona gore.

vayyy kadına bak be buna benzer bi programda izledim kadın adamı ortadan kaldırıp malları kendi üzerine almaya çalışıyordu bi adamlaa

O kismini hic dusunmezler.

Ben cikiyorum. Aksama cok yorgun olmazsam gelirim. Ya sallayip yaticam ya da cok is yapicam. Daha karar vermedim.

Birde burda olursan gelenlere odevi hatirlatirsin. Yapmayan listeden silinecek ona gore.
Tamam canım ben söylerim ahaliye. Yatma, hareket et belki 100 200 gr verirsinDikkat et kendine

Mügenin bütün olayları bunun gibi ki :) Yok yani bir de yakalanmayacaklarını sanıyorlar. Ödevi gördün mü?
sanmaya devam etsinler
ne ödevi

Gunduz yatma huyum yoktur ama sucuga dalis yapabilirim. Sende iyi bak, hadin gorusuruz. Damla seninle de goruselim.
görüşelimde konu nedir

Seni de en sonda ki mi anlatacak bu arada
Damla nın işide zor bee berattiyi bulursa tarif eder
berattiyi derken anlamadım nedir beratti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…