☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

yok yaaaa derslerden işden fırsatmı kalıyor :KK69: yakında ev kuşu olacak gibide gözüküyomm :KK48:

:KK70::KK70::KK70:katile odaklan kim yapmışş :KK70:
Adamı aramışlar ben artık konuşmuycan demiş, Avukatta diyor ki artık konuşmasına gerek yok, yetkililerin konuşma vakti geldi daha nasıl çekişki olabilir falan diyor. Alacaklar heralde adamı :)

Simdi pazara kadar size odev veriyorum. Ilk sayfada listede olanlar, alttaki uyeyi belki onlara soru sorarak iki-uc cumleyle tanitacak. Komik olmasi tercih sebebidir. :KK53:

Ornek ben Nevreste yi taniticam, nevreste meyra yi ....

Odev yapmayanlar listeden silinecek. O zaman gercekten kimin burda olup olmadigini gorucez.
:KK52:

Simdi pazara kadar size odev veriyorum. Ilk sayfada listede olanlar, alttaki uyeyi belki onlara soru sorarak iki-uc cumleyle tanitacak. Komik olmasi tercih sebebidir. :KK53:

Ornek ben Nevreste yi taniticam, nevreste meyra yi ....

Odev yapmayanlar listeden silinecek. O zaman gercekten kimin burda olup olmadigini gorucez.
:KK52:
Benim altımdaki geliyor neyse ki :)

Dusunuyorum yarin ispanyolca kursum var, ona calismam lazim , buzdolabi temizligi ve alisveris. Useniyorum zaten az yiyorum. :KK43:

Sen napcan.
:KK50:
Eşime yardım etcem çalışcam onunla biraz :) Kv gittim geçen kp ölmüş benim, hiç fotoğrafı yok ortada, bitane vesikalık fotoğrafını aşırdım gittim büyüttüm, süpriz yapayım dedim akşam üstü onu alcam :) Hiç duvara asılı fotoğrafları yok, inşallah asmama gibi bir adetleri inanışları yoktur. Böyle birşey duydun mu hiç?

*
hııı yakalanır o yaa :KK51::KK51::KK51: ben eminim kadına noldu şimdi peki karısı
Kadın başka bir adamla yaşıyormuş, Kocası ölmüşmü yaşıyormu ortada olmadığından boşanamamış sanırım. Adamın öldüğü resmi değil ama nerede olacak çok zenginmiş herşeyini bırakıp gidermi hiö para almayacak birde. Kadın satmış bütün malları

X