☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ah ah bilsem.niye hersey beni buluyo acaba:-) sagol canim benim naber
İyi canım çok uyudum gene:KK51:Soğuk ya çok rahat uyunuyor:KK70:
Günaydın :KK66:
mügeyi izliyonmuu :KK48: konu ne bu sefer :KK51:
bende iş başı yine ama yakında ev kuşu olcam sanırım :KK70:
İzliyorum :) Çok seviyorum, bu kadar geç çözülmese olaylar daha çok sevcem:KK70:Bir tane adam kaybolmu, yıllardır yok karısı başkasıyla evlenmiş en son yanında görülen aradaşı, yalan söylemiş bi sürü, karısı telefona bağlanmıyor, kadın kocasının bu arkadaşıyla beraber kocasının mallarını satmaya çalışmış :KK59: Katil Onlar çıkacak heralde:KK58:

İyi canım :KK57:uyudum gene:KK51:Soğuk ya çok rahat uyunuyor:KK70:

İzliyorum :) Çok seviyorum, bu kadar geç çözülmese olaylar daha çok sevcem:KK70:Bir tane adam kaybolmu, yıllardır yok karısı başkasıyla evlenmiş en son yanında görülen aradaşı, yalan söylemiş bi sürü, karısı telefona bağlanmıyor, kadın kocasının bu arkadaşıyla beraber kocasının mallarını satmaya çalışmış :KK59: Katil Onlar çıkacak heralde:KK58:
:KK57:aynen yüzümde bu ifade var:KK57::KK57:
cevap ortada karısı ile o birlikte olan kişi kocasını kaldırmıştır ortadan şimdi bu olayı mügeye anlatan kim ?

Ooooo gunaydin ablacimmm valla gonlunden nasil bi dayak koparsa artik =} evime dondum artik surekli yazarim.burayaaa suan telden.giriyorum biraz yavas olsamda yetisirim =}

Dayak kilo aldirir biliyor musun. :KK51:
Carsamba gunu olan bildirimi cuma yapmissin. Son bildirim kalmasaydi cikmistin listeden. :KK11:

Ben bugunu niye cumartesi saniyorum .:KK51:

Sen böyle anlatınca bana şaka gibi geliyor biliyor musun..
Şuan içinde bir bebek var ve saçlanıyor =) şaka gibi dimi :KK70:
Bazen banada saka gibi geliyor esim de bazen dalga geciyor benim pek skintim olmadi drla bir oluyolar su ultrason da gormesek hamile olduna inanilcak gibi degil diyolar :KK70:

X