☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kv adayi öglen 12.30 da geldi canım sen yazdiginda gitmisti yani :)
Hadi yaaa... Anlatsana ne bekliyon :)
Ne zaman erteledim su an musait degilim ki. Yoksa kaydoldum ve para oduyorum yani. Ben olmasam bile ruhum orda.:KK53:

Benim sirrim tatliyi birakmam oldu. Tatli ve ekmek duskunu isen gobek yapiyor.
Ruhunun zayıflayacağı kesin o zaman :KK70:Sende kendimi görüyorum hayırlısıyla bi başla bırakmazsan bende yazılcam :)

Ruhunun zayıflayacağı kesin o zaman :KK70:Sende kendimi görüyorum hayırlısıyla bi başla bırakmazsan bende yazılcam :)

Saka maka zor olani yaptim. Spor bana cerez gelir zaten yakisikli dolu orasi . Birini de kaparim tamamdir. :KK70:

Ekmeği çok yerim makarna yerken bile :KK45:Tatlıyı da :KK45: Anam ben bitmişim bu ayva göbek yakında karpuz olcak desene:KK70:

Onlemini almazsan karpuzluga dogru gidiyor. :KK48:

Eheh anlatayim benim mezuniyetimi tebrik etmeye gelmisti işte hediye göndertmiş sevgilim onu verdi filan :)

Önce bir şeyler yedik sonra ben 3 saat boyunca filan çay servisi yaptim ya :KK53:

Annem evlilik konusu acmasın diye dua ediyordu öyle de oldu hic evlilik konusu acılmadı :KK53:

Öyle muhabbet oldu havadan sudan

Eheh anlatayim benim mezuniyetimi tebrik etmeye gelmisti işte hediye göndertmiş sevgilim onu verdi filan :)

Önce bir şeyler yedik sonra ben 3 saat boyunca filan çay servisi yaptim ya :KK53:

Annem evlilik konusu acmasın diye dua ediyordu öyle de oldu hic evlilik konusu acılmadı :KK53:

Öyle muhabbet oldu havadan sudan
Yuhh mide kanaması geçirmesin 3 saat çay mı içti :)
Hmm olmamış ama yaa insan azıcık bi çıtlatır, neyse iyi olmuş önce bi samiyet kurmak istiyor heralde. hediye ne almış :)

Yuhh mide kanaması geçirmesin 3 saat çay mı içti :)
Hmm olmamış ama yaa insan azıcık bi çıtlatır, neyse iyi olmuş önce bi samiyet kurmak istiyor heralde. hediye ne almış :)

Annem hic istemiyordu evlilik konusu acilsin ya ters bir sey derdi AlimAllah kotu olurdu :KK45:

O kadar guzel cay yapmisim ki (teyzem de vardi) annem teyzem kv adayi ben bol bol cay ictik :KK45: Hepimiz cay tiryakisi :KK45:

Kolye ve bilezik almis kolyede sonsuz isareti yildiz melek filan var boyle kucuk kucuk bilezikte de sonsuz isareti var annem diyor ki altın bu altın almıs sanırm bnm herif zaten az para kazaniyor onu da hediyeye yatirmis heralde :KK45:

Annem hic istemiyordu evlilik konusu acilsin ya ters bir sey derdi AlimAllah kotu olurdu :KK45:

O kadar guzel cay yapmisim ki (teyzem de vardi) annem teyzem kv adayi ben bol bol cay ictik :KK45: Hepimiz cay tiryakisi :KK45:

Kolye ve bilezik almis kolyede sonsuz isareti yildiz melek filan var boyle kucuk kucuk bilezikte de sonsuz isareti var annem diyor ki altın bu altın almıs sanırm bnm herif zaten az para kazaniyor onu da hediyeye yatirmis heralde :KK45:
İyi günlerde kullan canım :nazar::KK36:

:) Gelin hanım becerikli çıktı, alsın tabi iyi yapmış kaleyi böyle fethedecek :) +1 almıştır annenden

İyi günlerde kullan canım :nazar::KK36:

Sagol canim tesekkur ederim acikcasi hediye beklemiyordum ztn maddi ddurumlari kotu uzuldum biraz ya kesin zorlamistir sevgilim keseyi

:) Gelin hanım becerikli çıktı, alsın tabi iyi yapmış kaleyi böyle fethedecek :) +1 almıştır annenden

Valla herkes hayret etti ben normalde iş yapan bir insan degilim annemi de utandirmamam gerekiyordu tabi :)

Annem hemen babama bile soylemis hediyeyi kesin +1 oldu :)

X