☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Indirimi soylemedin kaytarma . :KK53:

Is guvenligi saglanmadigi surece madenler yas bence. Barajlarda sorun yok ama ileride su sikintisi cekilecegi bir gercek.
Kesinlikle katılıyorum ama enerjimiz olmadan da biteriz zaten yüzyılın buluşu elektrik o olmadan ilerde hiç nirşey yapamıcaz bu sebeple dünyalarca paralar dökülüp barjlar yapılıyo

Hııhııı oldu geberip giderim sonra:KK57::-)
Geçen bir arkadaş ingiliz karbonatını suya karıştırıp içiyorum dedi bayağıda yapan varmış forumda. Tabi bu sadece zayıflamaya yönelik değil bütün organlarını temizliyormuş, tuvalete düzenli çıkmanı sağlıyormuş, bayağı kulak kabarttım ilgimi çekti, cesaret edemedim henüz :)

Geçen bir arkadaş ingiliz karbonatını suya karıştırıp içiyorum dedi bayağıda yapan varmış forumda. Tabi bu sadece zayıflamaya yönelik değil bütün organlarını temizliyormuş, tuvalete düzenli çıkmanı sağlıyormuş, bayağı kulak kabarttım ilgimi çekti, cesaret edemedim henüz :)
:confused:Karbonat mı içimiz şişer yahuu :-)Korkarım içemem töbee yaa

:) Sen istikrarlısın birde haftaya ertelemesen heryeşi bir an önce atarsın bile :)

Ne zaman erteledim su an musait degilim ki. Yoksa kaydoldum ve para oduyorum yani. Ben olmasam bile ruhum orda.:KK53:
Ooo süper 2 kilı versem yeter bile ama nasıl tüm gün işte masa başı durupda nasıl eritilir ki bana da ver sırrını:KK19:

Benim sirrim tatliyi birakmam oldu. Tatli ve ekmek duskunu isen gobek yapiyor.

X