☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yok ya hep corba yiyordum. Corba + latte + salata+ zeytin. Bununla karin mi doyar pinko. :mad:
Hem ekmeksiz yedim ben simdi. Karikatur cok komikmis. :KK70:
Ben kilo aldıktan sonra eniştem takmıştı o karikatüre ikide bir evi ye evi deyip duruyordu:KK70:Aklıma geldi şimdi sende hep açım deyince :) Ama sonuçta sağlığın için yapıyorsun, sene sonunda gelinlik giyeceksin hem :)

Ben kilo aldıktan sonra eniştem takmıştı o karikatüre ikide bir evi ye evi deyip duruyordu:KK70:Aklıma geldi şimdi sende hep açım deyince :) Ama sonuçta sağlığın için yapıyorsun, sene sonunda gelinlik giyeceksin hem :)

Ya benim eski halimi gorsen agzim bos durmuyordu. Ozellikle tatli ama tuzlu da. Artik ne varsa abur cubur , yas pasta, kola ,meyve suyu. :confused: Oyle oyle 76 lara ciktim. Suan yediklerim 10 da biri degil yani. :cry:

Allah soyletiyor bak. Zayiflamam lazim. :KK70:

Ya benim eski halimi gorsen agzim bos durmuyordu. Ozellikle tatli ama tuzlu da. Artik ne varsa abur cubur , yas pasta, kola ,meyve suyu. :confused: Oyle oyle 76 lara ciktim. Suan yediklerim 10 da biri degil yani. :cry:

Allah soyletiyor bak. Zayiflamam lazim. :KK70:
:) Tabi ki de:KK70: Ee senin iraden süper o zaman bu kadar kesebilmişsin, devamda edebilirsin :)

Oooo daha cok takilirsin sen bize.

M meyra__ burclara meraklidir gelince mutlaka burcunu sorar.:KK70:

pinkstrap pinkstrap gelenleri , gidenleri karsilar sohbeti iyidir.:KK53:

Nevreste Nevreste KK nin editoru isi olmayinca gelir, sohbeti koyudur.:KK60:

PembeLokum PembeLokum derin konusur, bazen soylediklerini ben bile anlamam. :KK70:
Geleni karşılıyorumda giderken beni kimse takmıyor, Ben gidiyorum demiyorlar:KK67:
PembeLokum u iyi tarif etmişsin:KK70::KK70:
Meyrayı da birebir tarif etmişsin:KK70:

X