☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

kızllar bıgun yolda yururken sokakta ınsaatların ordan suzuluyodum
gece karanlık :)
ayagımın altına bısey kaygancana geldı anam o ne derken muz kabugu sandıydım cılk ettı sınırlendım tekme savurcaktım kım yemıs bu muzu dıyorum meger fareymıs o gun bugundur fare demeyın ıcım kotu oluyo :)
ıyyy... Her yerdeler resmen. Hayatımızı istila edecekler yakında, yılanlar uyumaya başladı heralde bunlar cirit attığına göre:KK70:

peynırlı ıspanaklı bol baharatlı el a:cması sıcacık borek olsa
dıyetı unutum bıde cay demleseler
hep beraber muhabebet muhabbet derken ıkı tepsıyı goturmez mıyız :)
Amacın ne senin:KK59: Bizi yoldan çıkarıp sen diyete devam etcen demi:KK70:Ayy çok güzel olurdu, yapmayı bilmiyorum ama yemeği çok seviyorum bi ara onuda öğreneyim :)

lucky.jpg
Farem diye demiyorum bir akilli ki sorma. :cool: Eee tabi kime gelecegini biliyor.
:KK60:
Arada iki yumurta yedim. :KK70:Karnim ac kiz. :mad:

Liyet listesine aliriz seni ya o kolay. :KK70:
Evi ye evi:KK70: Daha yeni yemişsin nasıl açsın ya:KK70:Sen nasıl diyet yapıyorsun ben anlamadım, benden çok yiyorsun:confused:

Evi ye evi:KK70: Daha yeni yemişsin nasıl açsın ya:KK70:Sen nasıl diyet yapıyorsun ben anlamadım, benden çok yiyorsun:confused:

Yumurtayi yeni aldim bugun. Beyaz yumurtayi zor buluyorum onun disinda yemem. Zaten yarisma da yemeyince de pek bir degisiklik olmadi. Bundan sonra yiyicem. :KK70:

Uzmanlar yemeden kilo veremezsiniz diyor, dogruluk payi olabilir.
:KK57:

X