☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kurallara gore bir kiza on erkek dusuyor cok balliyim. Haha.

Biri benim arkamda oturuyor, biri on tarafta, biri de hocanin kendisi. Simdi caktirmadan ben bakiyorum hocanin ellerine yuzuk var mi diye. Yuzuk goremedim ama bu demek degildir ki , sevgilileri yok. Belki evliler de yuzuk takmiyorlar da olabilir.

Neyse canlarim biriyle cikista karsilastim. Biriyle de merdivende. Hoca coktan gitmisti. Ucu de ilgi alanimda yani.

:) Valla ya, benim ki de geçen gün Lucky7 le yaşa istersen dedi :)

eşin senden yaşça büyükmüş heralde biraz? geçen mesajında okumuştum yanlış okumadıysam, kaç yaş acep özel olmazsa? benim diğer adım meraklı melehatta: )
tanıdıkça görürsün, çok sorarım ben huyum gereği

Sene sonunda toyumuz var desene

hımmm sen birindenmi hoşlandın yani?
hocandanmı hoşlandın? kimden??

3 yaş var aramızda :) sor ya olsun

e çok değilmişki.
geçen sen öyle yazmıştın bir topikte eşim benden yaşça baya büyük diye: )
yada beğendiğin bir yazıydı ozaman bilemicem artık: )
aceleden yanlış görmüş olabilirim....
hani böyle okuyunca bende 10falan sandımda ondan merak etttim: )

Yok ya ben orda ilerde sorun olur demiştim, biri arkadaşım yaşça büyük biriyle evli çok mutlular yazmış onada ayrıca cevap verdim 10 yıl sonra yine bak diye :)

tanış kaynaş hangisi bekarsa kapakla hemen :)

Benim siniftalarsa kolay. Bayiliyormus gibi yaparim, uzerlerine duserim.

3dediğin kim kız, hoca 1tane olur: )
kocada dermişim: )))
biri hoca diğerleride sınıftan birisimi?

Ikisi benim gibi ogrenci ama iste siniflar ayriliyor haftaya . Benim aldigim dersleri almazlarsa anca senede bir gorurum.

Benim siniftalarsa kolay. Bayiliyormus gibi yaparim, uzerlerine duserim.

Ikisi benim gibi ogrenci ama iste siniflar ayriliyor haftaya . Benim aldigim dersleri almazlarsa anca senede bir gorurum.

aman hocayı boşver bence, ben kıskancımdır hocalara bakma.... bi sürü genç kıza hergün ders vericek düşünsene......
ama hakkında hayırlısı olsun inşaallah canım, rabbim iyi bir kişi çıkarsın karşına inşaallah canımcım....
inançlı, arlı ahlaklı insanı tercih et bence....
tabi hoşlandığın ve sevebileceğin biride olmalı, yoksa olmaz: )
neyse yine bir gelişme olursa yas bize: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…