☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ben güllerin savaşı manyağıyım hiç bir diziyi en başından beri izlemişliğim yoktur . yabancı diziler haricinde tabi.
ama niyeyse bu dizi başından beri izliyorum
Canan erguderi bende cok begeniyorum ya. Ama bodur kix cok sıkıcı o yuzden izlemiyorum. Basrol kim o kiz kim cok itici geliyo bana

Sigara ya gitmiştim. Neden uyumak lazım :)

: ))))) yani gece oldu, gece uyumak lazım diye demiştim, ay güldürdün kız beni sağolasın: ):KK68::KK68:
gece uykusu her zaman iyidir, erken kalkmakta her zaman iyidir amaaa bende yok pek....
eşim gider bende devam...
ne güzel şöyle seher vakti uyanmak falan....
sigaramı içiyorsun sen?
ben bıraktım haftada 2-3tane keyfine içiyorum, bu da içiyo sayılmaz bence.
1sene oldu bırakalı.

: ))))) yani gece oldu, gece uyumak lazım diye demiştim, ay güldürdün kız beni sağolasın: ):KK68::KK68:
gece uykusu her zaman iyidir, erken kalkmakta her zaman iyidir amaaa bende yok pek....
eşim gider bende devam...
ne güzel şöyle seher vakti uyanmak falan....
sigaramı içiyorsun sen?
ben bıraktım haftada 2-3tane keyfine içiyorum, bu da içiyo sayılmaz bence.
1sene oldu bırakalı.
:) bende aynıyım ki, 2 gündür uyuyamıyordun sadece :) Normalim bu olunca unutuyorum gece uyunup sabah uyanıldığını :KK70:nasıl bıraktın, maşallah ben sigarayı zor bırakırım hamilelikte anca heralde :)

:) bende aynıyım ki, 2 gündür uyuyamıyordun sadece :) Normalim bu olunca unutuyorum gece uyunup sabah uyanıldığını :KK70:nasıl bıraktın, maşallah ben sigarayı zor bırakırım hamilelikte anca heralde :)

ben azalta azalta bıraktım, bırakmam 6-7ayı aldı sanırsam.
kesin kurallar koymadım kendime, yalnız önce 1pakete indirdim, sonra yarım, sonra günde 7, sonra günde 5, sonra 3, sonra 1 derken haftada 2-3taneye düşürdüm işte.
yine net kesin yasağım yok, yani kesinlikle içmeyeceğim yok, yoksa içme isteği doğuyor: )
sağlığıma zararı var diye düşündüm hep.
eşin niye yatmıyosun dem,yormu?: )
benimki der, o uyuyana kadar yatarım yanında sonra fıyyy: ))))
çok geç yatarsam uzun süre kesin homurdanır bana: )))))
gerçi o benim gece evde gezmelerime alıştı: )))

ben azalta azalta bıraktım, bırakmam 6-7ayı aldı sanırsam.
kesin kurallar koymadım kendime, yalnız önce 1pakete indirdim, sonra yarım, sonra günde 7, sonra günde 5, sonra 3, sonra 1 derken haftada 2-3taneye düşürdüm işte.
yine net kesin yasağım yok, yani kesinlikle içmeyeceğim yok, yoksa içme isteği doğuyor: )
sağlığıma zararı var diye düşündüm hep.
eşin niye yatmıyosun dem,yormu?: )
benimki der, o uyuyana kadar yatarım yanında sonra fıyyy: ))))
çok geç yatarsam uzun süre kesin homurdanır bana: )))))
gerçi o benim gece evde gezmelerime alıştı: )))
Maşallah ya, özendim :) karşımda çalışıyor ki O da, geç yattığı için bir şey demiyor, o yatağa geçince yanına giriyorum uyuyunca kaçıyorum :KK70:

Hepsini birden anlatmam teker teker. :KK19:

Sinifa girdim. Hepsi erkek. Tek kiz benim haha. Sonra gittim wc ye elimi yikadim. Sakin ol dedim.

Sonra tekrar girdim sinifa. :KK70:

demedimmi senden iyi müdüre olur diye: )))
hepsini birden anlatmam teker teker: ))))) kurallarını yerim senin: ):KK48::KK48::KK68::KK68:
e sonra ne oldu peki?

Maşallah ya, özendim :) karşımda çalışıyor ki O da, geç yattığı için bir şey demiyor, o yatağa geçince yanına giriyorum uyuyunca kaçıyorum :KK70:

aynı taktik desene: )))):KK70::KK70:
bazen benimki ben kaçarken bana derki gözü kapalı nereye gidiyon der: ))))
bende wcye derim: )))
zaten uyku sersemi konuşuyo, hatırlamaz ertesi gün sorsan...:KK48:

X