☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Allah Allah beğenilmeyecek neyim varmış benim:63:
Gözüm saatte var ya akşam olsada uyusam diye :KK70:
Tamam görmezden gelelim ozaman işin garibi hala takmış değil bizi, hoşuna gidiyor zannımca cevap vermemek:KK70:

Sayayim mi. :KK70:

Herkes sen ben gibi hemen cevap veremez. Urkutme ceylani. Gunaydin dan sonra aksama kadar bekleyip iyi aksamlar deyip cikabilir. Hazirlikli olalim.:KK70:

Öyle şeymi olur ben fark etmedimde ondan oldu..
Bekledim belki deniz mazaralı bir oda bulurmuyum diye :KK70:

Dun arkadasa odasini gosterin dedim ve ciktim. Geldim ne odayi almissin ne sen burdasin. :KK45:

Bugun bulamazsiniz hanfendi. Deniz manzarali butun odalar dolu ama size bir guzellik yapip cati kadindaki odayi verebiliriz.
:KK66:

Çabuk gek uyuyakalmayayım :)

Uyumak icin bahane arama. :KK45:
Lucky deniz de getirecek buralara :) Melih Gökçek ten ne eksiği var:KK70:

Denizde getiririm, havuz da yaptiririm. Siz yeter ki topigi bos birakmayin. :KK50:

Dun arkadasa odasini gosterin dedim ve ciktim. Geldim ne odayi almissin ne sen burdasin. :KK45:

Bugun bulamazsiniz hanfendi. Deniz manzarali butun odalar dolu ama size bir guzellik yapip cati kadindaki odayi verebiliriz.

Denizde getiririm, havuz da yaptiririm. Siz yeter ki topigi bos birakmayin. :KK50:
Aaa en güzeli severim çatı katını :KK28:

Ben şok ederim zaten normal girişim olmaz :KK70:

Tabi hizmetlerinizin sınırsız olduğunu bildiğim için burdayım :KK70:

Bu nasil harikaaa. :cool:
1920110_490638197715058_1179795538_n.jpg

Ben şok ederim zaten normal girişim olmaz :KK70:

Tabi hizmetlerinizin sınırsız olduğunu bildiğim için burdayım :KK70:
Evett hizmette sınır tanımıyoruz ama arada bir değil her zaman gelmen gerekiyor faydalanman için:KK70:

Bi milleti kulaklarından tutup getirmediğim kaldı:KK59::KK70:

X