☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

bi ton yaş pasta yedim akşamdan beri:-D
diyet miyet hepten uçtu bugün benim......
pinko bu gece gelemedin kuzum, tabi misafir yordu seni canım benim...:-***
Misafir kalıcıya döndü tatlım, saat 3 de millet anca uyku moduna girdi, o saatten sonrada yorgunluktan bayılmak üzereydim zaten :) Bende tartılmaya korkuyorum haftasonundan çıkınca kilo alıyorum:KK51:Akşama kadar aç bekleyip akşam tartılsam belki 100 200 gram düşer :KK70:

şuan eşim yanımda horliyi gıyir gıyir: )))))
luckyde erkenden uyudu, yaşlılık belirtisi bu zahir: DDD
şaka: ****
şimdi var olan uykum neden kaçtı benim anlamadım.....
sarıpapatya uykumu düzene sokmuştu, 2gundur içmiyorum belki oyuzden tekrar bozulmuştur duzenim....
of pof.....
kalkıyımda demliyim bari.....
azda melisa karıştırıyım.
mucid meyra: DD

Diyetteyim ben yorgun olmam normal.
:KK53:

bi ton yaş pasta yedim akşamdan beri:-D
diyet miyet hepten uçtu bugün benim......
pinko bu gece gelemedin kuzum, tabi misafir yordu seni canım benim...:-***

Ben bir aydir tatli yemiyorum meyra aferin bana. Tadini bile unutmusum. Afiyet olsun. :cool:

ZAYTUNG ASTROLOJISI.:KK70:
-----------------------------------------------------------
Astroloji

koc_big.gif
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yeni Türkiye fikri herkes gibi sizi de çok heyecanlandırsa da beklentilerinizi düşürmenizde fayda var. Vergi dairesine yapacağınız "benim borcum eski Türkiye'yeydi" şeklindeki itirazlardan beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz...
boga_big.gif
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bu hafta alım satım gibi konulara temkinli davranmalı ve mümkünse bu girişimlerinizi bir süre ertelemelisiniz. Sizin kanalı içeri aldılar, rehberde kim var kim yok öttü gerizekalı...
ikizler_big.gif
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
"Marmaris'e esas Eylül'de gideceksin" şeklindeki iddianız, bizzat Marmaris Valiliği tarafından resmi internet sitesi üzerinden yalanlanacak...
yengec_big.gif
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bazı sorulara yanıt bulmak için çıktığınız manevi yolculuğun sonunda kendinizi yeni sorularla baş başa bulacaksınız. Misal, "Amerikan insansız savaş uçaklarına karşı kendimi nasıl koruyabilirim?" gibi...
aslan_big.gif
ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)
Gezegeninizin yeni uygulaması "Her fal yeni bir bilgi" nihayet başlıyor. Buyrun: Dünyanın en zehirli hayvanının Amazonlarda yaşayan bir tür kurbağa olduğunu biliyor muydunuz?
basak_big.gif
BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)
Bugüne kadar geri planda kaldığınız bazı konularda daha fazla öne çıkıp, sorumluluk alacağınız bir sürece girecek; o süreçten, bazı konularda neden geri planda kalmanız gerektiğini idrak ederek geri çıkacaksınız...
terazi_big.gif
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
Bu hafta gelecek ile ilgili yaptığınız planlarda umulmadık destekler alabilirsiniz... Şimdi böyle diyince de bir beklenti oluşuyor, oluşmasın. Alabilirsiniz diyoruz, illa alacaksınız diye bir şey yok...
akrep_big.gif
AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)
Uzun zaman sonra kendinizi iş hayatınızda özgür hissedecek ve ertelediğiniz düşüncelerinizi hayata geçirebileceksiniz. Kıdem tazminatı içinse İK'dan onay beklemek gerekiyor...
yay_big.gif
YAY (23 Kasım - 22 Aralık)
Bozulan ilişkilerinizi ve sürekli tekrarlayan iletişim problemlerinizi zekanızı kullanarak kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ama kaldırmayın. Adama sormazlar mı madem kullanabiliyordun bunları böyle bok edene kadar nerdeydin diye...
oglak_big.gif
OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
Bu hafta gideceğiniz iş görüşmesinde oturacağınız siyah, deri koltuğın adı literatürde "casting couch" olarak geçiyor. Yani yönlendirmek de istemiyoruz ama, bir araştırın bakalım neymiş ne değilmiş, ona göre karar verin artık...
kova_big.gif
KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
Kovalar bu hafta serbest. Şarkı söyleyebilen şarkı söylesin, fıkra bilen fıkra anlatsın... Gürültü istemiyoruz...
balik_big.gif
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
Aşkta sürpriz gelişmeler devreye girmeye başlıyor. Özellikle dayınıza dikkat...

KAYNAK: http://www.zaytung.com/astroloji.asp

ZAYTUNG ASTROLOJISI.:KK70:
-----------------------------------------------------------
Astroloji

koc_big.gif
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yeni Türkiye fikri herkes gibi sizi de çok heyecanlandırsa da beklentilerinizi düşürmenizde fayda var. Vergi dairesine yapacağınız "benim borcum eski Türkiye'yeydi" şeklindeki itirazlardan beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz...
boga_big.gif
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bu hafta alım satım gibi konulara temkinli davranmalı ve mümkünse bu girişimlerinizi bir süre ertelemelisiniz. Sizin kanalı içeri aldılar, rehberde kim var kim yok öttü gerizekalı...
ikizler_big.gif
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
"Marmaris'e esas Eylül'de gideceksin" şeklindeki iddianız, bizzat Marmaris Valiliği tarafından resmi internet sitesi üzerinden yalanlanacak...
yengec_big.gif
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bazı sorulara yanıt bulmak için çıktığınız manevi yolculuğun sonunda kendinizi yeni sorularla baş başa bulacaksınız. Misal, "Amerikan insansız savaş uçaklarına karşı kendimi nasıl koruyabilirim?" gibi...
aslan_big.gif
ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)
Gezegeninizin yeni uygulaması "Her fal yeni bir bilgi" nihayet başlıyor. Buyrun: Dünyanın en zehirli hayvanının Amazonlarda yaşayan bir tür kurbağa olduğunu biliyor muydunuz?
basak_big.gif
BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)
Bugüne kadar geri planda kaldığınız bazı konularda daha fazla öne çıkıp, sorumluluk alacağınız bir sürece girecek; o süreçten, bazı konularda neden geri planda kalmanız gerektiğini idrak ederek geri çıkacaksınız...
terazi_big.gif
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
Bu hafta gelecek ile ilgili yaptığınız planlarda umulmadık destekler alabilirsiniz... Şimdi böyle diyince de bir beklenti oluşuyor, oluşmasın. Alabilirsiniz diyoruz, illa alacaksınız diye bir şey yok...
akrep_big.gif
AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)
Uzun zaman sonra kendinizi iş hayatınızda özgür hissedecek ve ertelediğiniz düşüncelerinizi hayata geçirebileceksiniz. Kıdem tazminatı içinse İK'dan onay beklemek gerekiyor...
yay_big.gif
YAY (23 Kasım - 22 Aralık)
Bozulan ilişkilerinizi ve sürekli tekrarlayan iletişim problemlerinizi zekanızı kullanarak kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ama kaldırmayın. Adama sormazlar mı madem kullanabiliyordun bunları böyle bok edene kadar nerdeydin diye...
oglak_big.gif
OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
Bu hafta gideceğiniz iş görüşmesinde oturacağınız siyah, deri koltuğın adı literatürde "casting couch" olarak geçiyor. Yani yönlendirmek de istemiyoruz ama, bir araştırın bakalım neymiş ne değilmiş, ona göre karar verin artık...
kova_big.gif
KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
Kovalar bu hafta serbest. Şarkı söyleyebilen şarkı söylesin, fıkra bilen fıkra anlatsın... Gürültü istemiyoruz...
balik_big.gif
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
Aşkta sürpriz gelişmeler devreye girmeye başlıyor. Özellikle dayınıza dikkat...

KAYNAK: http://www.zaytung.com/astroloji.asp
yaza yaza işi mi yazmış :)

X