☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Bende merak ediyorum yarın sabah tartıda kac kg çıkacağım , hadi bugun yedim luckyle Adana falan ama küçücük :KK45:Minyatürü:KK33:

Ben bitki cayi icicem simdi. Kilo verecek gibi gorunmuyorum cunku acaip bir sislik var .
:KK43:
Söylemesine gerek yok ki, çırpınışlarından anladım ben:KK70:

Sutlaci yerken beni hissettin mi bari.
:KK50:
Ya diyet yapıyorsunuz diye cidden ortalarda görünmeyim dedim ama dayanamıyorum:KK45:
Ben napayım? Topiğe geleyim mi gelmeyeyim mi :KK45:

Cidden canınızı çektiririm diye endişeleniyorum o yüzden gelmedim ik üç gündür topiğe yoksa buralardayım

Aaa gel ya saka yapmistik biz. Ben lokumu sevmem zaten getirdigim butun lokumlari arkadaslara verdim. :KK70:

Ben bitki cayi icicem simdi. Kilo verecek gibi gorunmuyorum cunku acaip bir sislik var . :KK43:

Sutlaci yerken beni hissettin mi bari.
:KK50:

Aaa gel ya saka yapmistik biz. Ben lokumu sevmem zaten getirdigim butun lokumlari arkadaslara verdim. :KK70:

Aa oyle mi super :KK45:
PembeBulut yapayim mi ki hamile topiklerinde dolasirsam bir gun milletin gunahina girerim diye endise ettim :KK45:

2 gundur dogmamis bebelerime isim dusunmekten uyuyamiyorum:KK45::KK45::KK45::KK45:

Ya ailem iyice yumusayinca hayal kurmaya basladin da isim olmadan hayal kuramiyorum bi turlu :KK45:

X