☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ben yedim öyle aman aman değildi ya :) nutella daha güzel :KK70:

Buranin Galaxy cikolatasi guzel. Bakma simdi yiyemiyorum ama eskiden cok yerdim. :KK22:Ozellikle sade findikli olan cinayet sebebi.
:KK70:

4.1.3_02.jpg

Ben bu sene izinde KK dan bi arkadasla bulustum ama cikolatalari memlekette unutmusum :oops::KK70:

Ben bu sene izinde cikolatayi getirdim ama arkadasi unutmusum gibi bir sey oldu. Gorusemedik. Iyi ki de gorusmemisiz.
:KK70:
Yazılan mesaj geri alınmaz :)

Oyle mi dersin duzenleyeyim de gor. :KK70:
Bu arada lucky bana aldığın hediye cok hoşuma gitti , cok beğendim eve gelince denedim üstüme tam oturdu ve gercekten cok rahat cok teşekkür ederim ince zarif arkadasım :KK15:

Ben de sana tesekkur ederim hediyen icin.:nazar: Umarim yakismistir, aslinda ummuyorum biliyorum. :KK70:Cok rahat gercekten, senin aldigin ayakkabi gibi degil. :KK70:

Ben bu sene izinde cikolatayi getirdim ama arkadasi unutmusum gibi bir sey oldu. Gorusemedik. Iyi ki de gorusmemisiz. :KK70:

Ben de sana tesekkur ederim hediyen icin.:nazar: Umarim yakismistir, aslinda ummuyorum biliyorum. :KK70:Cok rahat gercekten, senin aldigin ayakkabi gibi degil. :KK70:

:KK57:Sen benden kötümüsün be yaaa :KK70:

Ben bu sene izinde cikolatayi getirdim ama arkadasi unutmusum gibi bir sey oldu. Gorusemedik. Iyi ki de gorusmemisiz. :KK70:

Aynen aldığım ayakkabı degil :KK19:

X