☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Biliyorsun adamın huyunu 2dk nazını çek nolcek :) Benimkide küser, ben kaprisi bilmem o yapar sağolsun. Demekki her ilişkide lazım kapris kadın yapmayınca erkek devreye giriyor

Demek ki sıfatlara öznelere takılmıyormuşsun ki fark etmemişsin bile

Ondan bu kadar boş vaktin var. İyiymiş :)

Ben onlara takilmam benim takildigim arkadan konusma, birbirini doldurma, iki yuzlu olma, yalan soyleme, beni salak yerine koyma (bu mumkun degil zaten.). Boyle insanlari hayatimdan cikariyorum, otede oynasinlar.
Yok kizzz ben sütten cikma ak kasigim hep ben hakliyim

Aslan burcusun tabi hep sen haklisin.

Biliyorsun adamın huyunu 2dk nazını çek nolcek :) Benimkide küser, ben kaprisi bilmem o yapar sağolsun. Demekki her ilişkide lazım kapris kadın yapmayınca erkek devreye giriyor
Her zaman kaldiramiyorum. Ben ailemde görmedim boyle bisey. Bizim evde küsmek yasakti. Annem cok kizardi. Cok basit seyleri bile bazen buyutuyor tahammul sinirlarimi zorluyor kafasina kürekle vurasim geliyo bi derdi varsa soylesin canim ne o oyle! Sunu yapma hoslanmiyorum desin suratini asiyo,hicbir soyledigime cvp vermiyor cildiriyorum

Oyle tabii

Allah bize akıl, cilve işve vermiş. Kullan şekerim değiştirirsin yavaş yavaşGerilirsen gereksiz kavga çıkar. Sonuçta o da istyerek yapmıyordur karakter bu.

Allah bize akıl, cilve işve vermiş. Kullan şekerim değiştirirsin yavaş yavaşGerilirsen gereksiz kavga çıkar. Sonuçta o da istyerek yapmıyordur karakter bu.

Ya ben bunaliyorum cidden. Huzursuzlugu kaldiramiyorum. 6 senedir degistiremedim bundan sonra hiç degismez o inat ben inat iki keçi gibiyiz sevgiliyken bos biseye kustuk birbirimize. Ne o aradi ne ben 6 ay hic gorusmedik. İnanabiliyo musun 6 ay! Bn beni sevmedigini dusunuyordm aramadim, o da oyle dusunmus aramamis.. Sokakta karsilastik konusmaya basladik yani o karsilasma olmasaydi baska biriyle evli olacaktim

Malatyada dogdum,istanbulda buyudum,mersinde yasiyorum
Kova burcu duygusal olmaz kova mantiklidir. Yukseleni farklidir onun kesin.

Uc aslan bir topikte oynamaz.

2 subat dogum gunu. Tam bir kova ya. Butun ozellikleri var. Bu tripnazligi anasinin yetistirmesinden bence. 26 yasindaki adami kucagina alir bebek gibi sever hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…