☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Belki birazcık:KK70:

Doğru böyle bakınca öylesin de onlar nasıl bakıyor acaba :)
EnHarbiKiz EnHarbiKiz mı geldi? Hani ben neden görmüyorum :)

Kusbakisi bakar onlar. :KK70:

kızlar komşu kahveye çağırdı, şimdi gitmesem ayıp olar, ben gideyim sonra yine sohbet ederiz olurmu?
harbikız hoşgeldin canımcım....
ben kaçtım, görüşürüz kızlar....
bu arada luckycim sıcak çay içtim şimdi, iyi geldi karnıma.... tahmin ettiğim gibi serin havadan bu sefer boğucu geçmiş rglim böyle galiba.....
öptüm hepiciğinizi:KK68::KK68::KK68:

Meyra cim gidiyordun ama yapistin topige. :KK70:

Gorusuruz opuldun. :KK60:

Ben sana kız(cinsiyet olanından) deyince kızıyormusun:KK70:

Bana kiz mi dedin ben niye gormedim. Bana erkek deme kiz de. :KK70:

Pek ayilamadim ondan canim gitmek istemedi ise. Kocamlan kavga ettikte dun gece :63:

Uff hatirlatma psikolojim darma duman zaten :KK34:

100 gram yuzunden piskolocin bozulup kocana mi sardin. :KK20:

Ben 500 gram almisim sesimi cikarmiyorum ama ayin 20 sinde gorusucez. :KK70:

Naptın adama Allah bilir :KK53: Ne oldu ki neden kavga ettiniz, iyi yapmışsın gitmeyerek sinirini elemanlardan çıkarmamış olursun, sonra hoş olmayan espiriler dönüyor :)

Bos beles seyler yaa. Benm kocam cok simarik. Evin tek cocugu anasi cok simartmis ote git desem küsüyo :63: küsen erkek hic cekilmiyo fıtık ediyo beni bazen. Hatirlamiyorum dun biseye küsmüş yine. Hayirdir neye küstün dedim triplerdeydi oyle dememe kizdi :KK53: tartistik biraz. Sonra baristik ama uykusuz kaldim. Sabah ayilamadim bi turlu. Gitmedim bende yan geldim yatiyorum ohh :KK53:

Bos beles seyler yaa. Benm kocam cok simarik. Evin tek cocugu anasi cok simartmis ote git desem küsüyo :63: küsen erkek hic cekilmiyo fıtık ediyo beni bazen. Hatirlamiyorum dun biseye küsmüş yine. Hayirdir neye küstün dedim triplerdeydi oyle dememe kizdi :KK53: tartistik biraz. Sonra baristik ama uykusuz kaldim. Sabah ayilamadim bi turlu. Gitmedim bende yan geldim yatiyorum ohh :KK53:

Balik burcu mu ya da yengec. :KK50:

Kocamla kavga ettim ise gitmiyorum asil sana ohhh.
:63:

X