☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hic yazmiyim banlanmaya niyetim yok ama bir kusa bu kadar uzulen ben kurtaji desteklemem. Durum dedigim de tecavuz gibi siradisi durumlar olur o ayri.
Canım ona devlette belli ölçülerde izin veriyor, kadının psikolojik durumunu falan gözetiyorlar. Kim karşı çıkar ki o durumdaki kürtaja. Karışır birazdan oralar, din üzerinden ve kadının bedeni üzerinden girerler

İyiyim tatlım. Siteye çivilenmiş göbiyim 1 adım uzağa attığım yok Sen neler yapıyorsun? nasılsın?
İyiyim canım dün hafta sonu kaçamağı yaptık bizimkiyle , gezdik sabahtan akşama kadar çok yorulmuşum arabada gelirken uyuya kaldım bir de eve geldim yine uyudum bu sabah saat kaçta uyandığımı bilmiyorum valla =D

adet oldum biraz karın ağrım var ama iyiyim =) sulu mantı yapacağım buyursanıza.. =)

Okudum konuyu.. =)

Diyeti mi bozdurcan bize :) Afiyet olsun. Dün İstanbulda millet deli gibi dolaşıyordu boyamışlar her yerlerini sizde katıldınız mı

Diyeti mi bozdurcan bize :) Afiyet olsun. Dün İstanbulda millet deli gibi dolaşıyordu boyamışlar her yerlerini sizde katıldınız mı
Yok canım biz istanbul dışına çıktık , paten kayanlarla birlikteydik ondan
Ama çok kalabalıktı.
Bugünde görümcelerim gel bi eminönü yapalım dediler ama cıx karnım ağrıyor

Aman bir şey olmaz =) sabah yemeğini az ye ekmek yeme , akşam yemeğinde ne yersen ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…