☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Welcome to our club. :))

Ev isi ile spor ayni sey degildir , ayni seyi bekleme. Bir de siz yanlis yapiyorsunuz. Mesela ben corba icmeden gunu kapatmam. Hep pogaca hep pogaca olmaz.

Hamilelik gibi bir durumun varsa hic ac kalma. Doverim seni dilara. :KK20:
luckycimmm dövme beni geçti ihtimaller adetimi gördüm dün bitti risk :KK66:)) o yüzden aaa yoksa aç kalırmıyım hiç:KK51: Çorba içmek lazımdaa hiç sevmem ben:KK43:

Ceviz ye ceviz :) Kafanı boşalt biraz sakinleş beynini yorma bu kadar:KK14:

Ya su bes haftadir basima gelenleri toplu anlatsam pismis tavuk senden daha sanslidir dersin. :KK70:

luckycimmm dövme beni geçti ihtimaller adetimi gördüm dün bitti risk :KK66:)) o yüzden aaa yoksa aç kalırmıyım hiç:KK51: Çorba içmek lazımdaa hiç sevmem ben:KK43:

Oyle bir risk yoksa iyi yoksa ciddi kiziyordum. :KK12:

Ben corbami ictim , ayranimi da gerisini siz dusunun . Ben pirinci olucam.
:KK53:

Ya su bes haftadir basima gelenleri toplu anlatsam pismis tavuk senden daha sanslidir dersin. :KK70:

Oyle bir risk yoksa iyi yoksa ciddi kiziyordum. :KK12:

Ben corbami ictim , ayranimi da gerisini siz dusunun . Ben pirinci olucam.
:KK53:
Hadi ya, olumsuzlukları üstüste yaşayınca kötü oluyor tabi, Allah Yardımcın olsun ne deyim, Sen yinede dikkat et öyle oturup uzun uzadıya birşeyin üstünde kafa patlatma, acısı çıkıyor sonra:KK51:

Hadi ya, olumsuzlukları üstüste yaşayınca kötü oluyor tabi, Allah Yardımcın olsun ne deyim, Sen yinede dikkat et öyle oturup uzun uzadıya birşeyin üstünde kafa patlatma, acısı çıkıyor sonra:KK51:

Thames nehrine gidip atliyim mi diye bile dusunmedim degil. :KK70:

Ya yok onu yapmam da gercekten bunaldim, hatta topikler actim yeterrrr artikkk diye. Bu kadar ust uste geldigini hatirlamiyorum hayatimin. :KK23:

Thames nehrine gidip atliyim mi diye bile dusunmedim degil. :KK70:

Ya yok onu yapmam da gercekten bunaldim, hatta topikler actim yeterrrr artikkk diye. Bu kadar ust uste geldigini hatirlamiyorum hayatimin. :KK23:
Bazen öyle anlar yaşıyoruz ki hakikaten kabul dönemi gibi, bir taraftan bitmesini dilerken, sıradaki sorunu gözler oluyoruz. Kendini bunaltmamak adına, tecrübe olduklarını düşün. Mesela artık daha çok hazır değilmisin olumsuzluklara?

Bazen öyle anlar yaşıyoruz ki hakikaten kabul dönemi gibi, bir taraftan bitmesini dilerken, sıradaki sorunu gözler oluyoruz. Kendini bunaltmamak adına, tecrübe olduklarını düşün. Mesela artık daha çok hazır değilmisin olumsuzluklara?

Olumsuzluk biraz hafif kacar.:KK70: Aman neyse ya. Turk kahvemi yaptim iciyorum. Afiyet olsun bana.
:cool:

X