☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

yahu varya ben yediklerimi saysam tekme tokat girişirsiniz bir güncük sonra katılsam hıı
yarından sonra hı =(

Ya zaten yediklerine bakmiyoruz bize ne senin yediklerinden . Biz kilo hesabi yapiyorduk. Ne kadar cok yersen o kadar yarismayi kazanamazsin bu da isimize gelir ama yarisma basladi olmaz yani. Bas bas bagirdik katilan var mi diye. :KK23:

Hem sen bir ara cok vermistin neden boyle yaptin. :KK12:

diyet mı yapıyorsunuz bende gelebilir mıyım :: )

Yarisma topigi actik ama malesef dun basladik.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/16-gunluk-zayiflama-yarismasi.753450/

Simdi siz gelirseniz otekilere haksizlik olur.

Cok zayifti m ben. Bu halime alisamiyorum... Kendimi ayi baligi gibi hissediyorum:-) :-)

Dur bakalim 3 gun sonra gorucez . Gerci ben regl oncesi diye kilo almis gibi hissediyorum ama regl den sonra affetmem. :KK53:

Ya tamam guzelde yarisma sonunda 1. Ye ne verilecek? Teşvik et bizi lucky :-)

Birinci olana tarti hediye ediyoruz.:KK70:

Canim boyle bir odul mumkun degil cunku kimi yurt disinda kimi degisik sehirlerde . Kim nerde bulusacakta para toplayip hediye alacak.:KK70:

Ben geldim :) hayırlı olsun topigin canım . Gec kaldım biliyorum . Nette problem olduğu icin neyse sen biliyorsun :KK66:

Canim hosgeldin.:KK60: Biliyorum ya ilk 20 ye yetistin ama. :KK53: Beni yiyecek bunlar kurtar beni. :KK70:

Kurtarayım tabi , nasıl yiyeceklermis ya :) iyi ki gelmişim

Boyle itiraz ediyolar iste bana odul yok mu , araba istiyorum ben diye. :KK70:
Ama oyle olmazzzzz. Bak buldum. Ben birinci olucam ya zaten :KK70: hesap numarama 5 er tl yatirin 8 * 5= 40 ben kendime hediye alirim :KK70: nasil ama zeka fıskırıyo dimi :cool: :KK70:

Olur canim baska guzel fikrin.:KK8: Yarisma fikri benim degildi. pinkstrap pinkstrap atti ortaya, bende actim topigi ben zaten kilomu veriyorum iki aydir. :cool:

Boyle itiraz ediyolar iste bana odul yok mu , araba istiyorum ben diye. :KK70:

Olur canim baska guzel fikrin.:KK8: Yarisma fikri benim degildi. pinkstrap pinkstrap atti ortaya, bende actim topigi ben zaten kilomu veriyorum iki aydir. :cool:

Herseyi göze alicaktiniz :cool: 1. Olunca başiniza ekşirim şimdiden söyliim de sonra vay ben bilmedim,vay ben duymadim demeyin :-) :-)

X