Kk üyeleri bakar mısınız bı ricam var sizden

Sknodk

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2023
280
55
20
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar ben bu siteyi Ocak ayından beri takip ediyorum ve burdaki arkadaşların testi pozitif çıktığı zaman o kadar çok seviniyorum ki sanki benim olmuş gibi ama ben bı yıldır evliyim ilk aydan beri korunmasız ilişkiye rağmen hamile kalamadim ve çok istiyorum anne olmayı ama rabbim daha nasip etmedi.bu bı yılda çok acılar çektim gerçekten eşimin ailesi çok yıprattı beni daha 2,3 aylıkken başladılar çocuğun olmuyor çocuğunuz olmicak bu saatte kadar olmadı bu saatten sonra mı olacak diye demeye başladılar söylendiler kaynanam ve görümcem çok çektirdi bana bı yılda diyeceğim o ki arkadaşlar burda hepimiz birbirimize yabancıyiz evet birbirimizi tanımıyoruz ama benim için de dua eder misin her dua ettiğiniz de benim için de etmenizi istiyorum inşallah rabbim anne olmak isteyen hiç bir kadinin kucağını boş bırakmaz ve fesat insanlara konuşma fırsatı vermez amin yorum yapan herkese teşekkür ederim şimdiden

Dua ederiz canisi ama doktora gitmediyseniz once doktora gidin esinle. Bir de yas gercekten 19 degildir umarim.

Doktor a gittik eşimin sperm hareketliliği azmis ilaç kullandı bı faydasını görmedik

Doktor a gittik eşimin sperm hareketliliği azmis ilaç kullandı bı faydasını görmedik
Aşılama vs deneyin demedi mi doktor?
Hareket azsa dogal yoldan vakit alabilir
Esine de soyle eger annen ve ablan bu konuda bi daha ustume gelirlerse onlara doktora gittigimizi anlatirim de
Bostan korkulugu gibi durmasin orda

Benimde durumum aynı senin gibi canım Allah yardımcımız olsun inşallah Allah kucağımızi boş bırakmasın inşallah

Aşılama vs deneyin demedi mi doktor?
Hareket azsa dogal yoldan vakit alabilir
Esine de soyle eger annen ve ablan bu konuda bi daha ustume gelirlerse onlara doktora gittigimizi anlatirim de
Bostan korkulugu gibi durmasin orda
Hayır doktor hiç asilamadan bahsetmedi aşlılama nasıl bir işlem ki

19 yaşındayım niye ki
19 yaşında kendiniz daha çocuksunuz, görüşleriniz, karakteriniz bile tam oturmamışken biraz tehlikeli bir istekte bulunmuşsunuz. Sizin şimdi eğitim sıralarında olmanız gereken zaman. Kv lafıyla çocuk yapmaya çalışmanız akıl dışı :/

Herkesin kendi görüşü bence sen görüşlerini kendine sakla herkes istediği yaşta evlenir çocuk sahibi olur burda bunu sorgulamanizi saçma buldum

Daha okul sırasında olman gereken yaşta çocuk diye geziniyorsun da ondan. Sonra kucağınızda boy boy çocuklar açıkta kalıyosunuz nereye gidicem ben şimdi boşanamıyorum da diye
Herkes istediğini yapmakta özür bence böyle saçma sapan konuşmalarınızı kendinize saklayın ben burda bilgi almak istiyorum sizin saçmalıklarınizi dinlemek için konu yazmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…