KK sız 2 gün nasıl geçti? Çok zor değil mi?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
KK güzel sitem,güzel arkadaşlarım 2 gün ayrı kaldık çok zor geçti ya bilgisayarın kurcalanmadık ayarı kalmadı,bilgisayarın güvenlik duvarınımı yükselttin diye eşimle bile şakayla takıştık.Alıştım KK ye alıştık dimi Allah KK zeval vermesin,naparız dimi? :enbuyukkk:

• Konu Sahibi EU1
aynen vallahi cok zor gecti iki gün bi eksiklik hissi vardi sürekli... kk ya uzanan eller kirilsin diyorum

• Konu Sahibi EU1
kk ya üye olmadan önceki günleriniz nasıl geçiyordu peki??????

• Konu Sahibi EU1
Önceden nasıl geçiyordu bilmiyordum ama Cumartesi akşamı zor ettim... Neyseki bugün düzeldi her şey...
ınternet çok boş çok anlamsız geldi bana.

:roflol:

• Konu Sahibi EU1
Önceden nasıl geçiyordu bilmiyordum ama Cumartesi akşamı zor ettim... Neyseki bugün düzeldi her şey...
ınternet çok boş çok anlamsız geldi bana.

:roflol:[/QUOTE aynen arkadaşım...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
oyy valla zordu yaa nete giriyorum msn'i açıyorum siteye bakıyorum yok sinir oldum sonra kazen abiyle konuştummsn üzerinden anlattı bana olanları ve lanet okudum şu saldırı düzenleyleere kendilerini küçük düşürdüler heh işte ip adresleride belli oldu bundan sonra kurtarsınlar bakalım paçayı :) 2 gün boynca msn'de asim22 imle, duygumla,özlemimle, elisamla,deruşumla,mervişhimle, burcumla uğur böcüğümle pasaklımla ve diğer kızlarla konuştuk yok tat vermiyordu hepimizde aynı şey vardı nezaman açılcak k.k.. sonra dün akşam gülçinimle namı diğer gunnicen hanımcığımla konuştuk msn'de ve dur bi siteye girim dedim anaaaaam bi baktım site gelmiş koş gülçin dedim :)) çocuklar ibi sevdindik :) yahu netin bile tadı yoktu 2 gün boyunca giriyorum yok k.k ve bilgisayar odasına hiç girmedim 2 gün girdiğim zamanda direk bakıyordumk.k varmı die :)) şükürki kazen ve currly sayesinde düzeldiiii...
Meğerse nekdar bağımlılık yapmış burası hepimize ya iyiki var burası ve iyiki birçok dost edindimm burda.Seviyorum ben burayı ve herkesiii...Te te okaaaa :))))

• Konu Sahibi EU1
ayy kesinlikle çokk zordu çıldırdım özellikle pazar günü bitmek bilmedi vaybe kk nerelerı dolduruyomusta haberımız yokmus :) iyiki varsın kk ve güzel üyeleri

alın bendende o kadar kızlar ya..benim pc den sandım orasını karıştır burasını karıştır sayfa yenilemekten bir hal oldum..formlara değildi...oyuna cok takılıyorum heralde siteden hiç çıkmayanlardanım..nete girer girmez oyun sayfasındayım ...blraz uzun olacak yazım ama komik birşey yazayım :))))))

ben coğunlukla nette..site ekle bölümleri ile bizim firmanın tanıtımını yapıyordum..burayada bir yerlerden düşüp geldim...AAAA NASIL BıR SıTE BURASI Bı ÜYE OLAYIM AMA BEN BURAYA PEK GELMEM DEDıM ..dedim mi dedimmm ne oldu peki o gündür bu gündür sadece bu sitedeyim yukarda bir arkadaş dedi ya gercekten burası olmayınca netin bir anlamı yokmuş...dün akşam nihayet o yazıyı görünce anladım benim pc den değil sorun..inşallah bi daha yaşanmaz..bu konu ile ilgili nasıl bir çalışma yapılıyor..akşama ne olacak geniş bilgi verilirse takip ederim

kk ya üye olmadan önceki günleriniz nasıl geçiyordu peki??????

Aşkımın Başının Etini yemekle kaydirigubbakcemile3 Sürekli mesaj atarak ve ondan mesaj bekleyerek geçiyordu.. 2 Gün boyuncada Aynısını yAPtım Gel Burya k.k yok dedim :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…