KK rozeti

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.737
19
bunun gibi harften olabilir...
bunun gibi bizim bileceğimiz kadınlar kulubune has orjinal bişey olabilir..

buda başka bir örnek...

arkadaşlar araştırdım ama sitede göremedim...dışarda dolaşırkende birbirimizi tanıyabileceğimiz bir rozet( yaka iğnesi ) talep ediyorum...aklıma geldi ve ben bir tane kendim adına istiyorum...böyle bişey yoksa tasarımı için birkaç şey araştıracağım...ilgilenen arkadaşlarda burdan resim ekleye bilirler fikir verebilirlera.s...sevgiler...(telif hakkı benimdir :)))

Son düzenleme:
bi bakıma güzel fikir olabilir ama ben öyle bi rozet takmak istemem çünkü beslenme firmalarında çalışanlar kocaman takıyor ya onlar sayesinde rozetler bayağı sinirime dokunmaya başladı

öyle bişey deil resim bulabilirsem..sadece iki harften oluşan..sadece harflerin olduğu bir rozet..küçük minicik bişey..bizden birileri gördüğümüzde anlayabileceğimiz ve bu nedir diye soranlara kk yi anlatabileceğimiz bir küçük rozet...yaka iğnesi anlayacağın..

Aslında düşündüğün zaman baya ilginç geldi bana..Şöyleki!!!
Yolda yürürken artık gözüm bütün bayanların üzerinde olur,aceba yanımda geçen bayanda KK'danmı rozeti takılı olanada selam veririm.Bende üyeyim diye!!:roflol:
Valla çok hoşuma gitti:dance:

Düşünsene birine selam veriyorsun "pardon tanışıyor muyuz?" diyor.Polislerin kimliğini gösterdiği gibi sen de rozetini gösteriyorsun veee mutlu sonnnnnn hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

Düşünsene birine selam veriyorsun "pardon tanışıyor muyuz?" diyor.Polislerin kimliğini gösterdiği gibi sen de rozetini gösteriyorsun veee mutlu sonnnnnn hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

:1hugirek ben nikini sorarım!!
Sonrada söylediğin gibi mutlu SONŞeniz

tamam arkadaşlar çok güzel tepkiler alıyorum bir kaç güzel tasarım ayarlayıp resimlerini koyarım...site yönetimide izin verirse...bir imalatçı bulur çoğaltırırımda..sonra karar verdiğimiz tasarımları oya sunar en iyisini seçerizz..sizdende fikirleri bekliyorum sevgiler..

Son düzenleme:
çok şık yaka iğneleri varr rozet tarzı düşünmedim zatenn..birkaç fikrim varr resim bulursam ekleyeceğimm sevgiler..

ben takmak isterim ama takamam kendimi deşifre etmek istemiyorum..
belki buralarda tanıdığım birileri olabilir...
kimseden korkum yok ama böyle daha iyi sorunlarımı daha rahat paylaşabilirim...

güzel fikir neden olmasın dimi ama biz istedikten sonra herşey mümkün yaşasın kk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…