KK Kart üyelik formu ! (yeni)

Yarın tatıle Çıkıyorum 1 temmuzda ıstanbulda olucam allah nasıp ederse kazen teŞekkÜr edeırm ben gıtmeden elımde oldu kartım saol sen bıdenesın valla

kartım elımde artık oleyy ya bısey sorcam bı sozlesme gelmıcekmıydı yanlısmı hatırlıyorum:uhm:

onceden aman bı kart dıyodumm sadece anı dıye alııymm ama kartı gorunce bayıldım cok guzell cuzdanıma en on tarafa koydum bundan sonra tum bayanların cuzdanına bakıcam alısverıste:))
kazenbey emegınıze gercekten cok tesekkur edıyorum
sayımız ınss bınlerı gecer daha fazla yerden pegasus tthy gıbı yerlerden ındırım alırızz
hepımıze hayırlı olsun arkadaslar...

Kartı eline ulaşanlar Kazene kart numaralarını yolluyorlar değil mi ?

ben yolladım ama kapalı msn sı nezamn kurkumu gıycem acaba bılgınız varmı?

kartıma kavuştummmmmkaydirigubbakcemile2
emeğinize sağlık.. numaramıda yolladım, artık kızarma vakti..:)

hala gelmedi benim kartım yaaa...ne zaman gelir acaba? ayın 26sında izne ayrılıyoruz da.tatile çıkıcazz...

hala gelmedi benim kartım yaaa...ne zaman gelir acaba? ayın 26sında izne ayrılıyoruz da.tatile çıkıcazz...

Bende bekliyorum canım ya...yarın yazlığa gitme durumumuz var,dua ediyorum bugün gelsin diye...inşallah gelir...

ben yolladım ama kapalı msn sı nezamn kurkumu gıycem acaba bılgınız varmı?

kartıma kavuştummmmmkaydirigubbakcemile2
emeğinize sağlık.. numaramıda yolladım, artık kızarma vakti..:)
Kazen şu anda Malta da Cuma günü burda olacak.

Bende bekliyorum canım ya...yarın yazlığa gitme durumumuz var,dua ediyorum bugün gelsin diye...inşallah gelir...

Bu hafta gönderilen grupta ise bugün yarın elinize geçmiş olur.

kart numarasını kazene mi yollayacağız, bundan haberim yoktu benim
bana geleli 1 haftayı geçti yollayayım bari

aa evet yaa benimde haberim yoktu valla:KK43:(
bende hemen yollayayım bari

kart numarasını kazene mi yollayacağız, bundan haberim yoktu benim
bana geleli 1 haftayı geçti yollayayım bari

aa evet yaa benimde haberim yoktu valla:KK43:(
bende hemen yollayayım bari

eee normal.

Sitemizin okur yazarlık oranını bilmiyorum ama yazarlık oranımız okurluk oranımzın altında olduğu kesin....

curly valla kızardığım ve kartımı aldığım için bu bölümle pek ilgilenmedim o sebepten haberim olmadı benim

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3hah hah haa yaşasın a dostlar benim de artık KK kartım var.az önce kartımı aldım.Allahım çok mutluyum çok.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
alkisalkisalkis:lepi:kazen abiiiiiiiii çoooooooook...:lepi:alkisalkisalkis teşekkür ederim.yaa Allah seni başımızdan eksik etmesin. çok sağol.sevgilerimle (kadınlar kulübünü çok seviyorum.)
:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

eee normal.

Sitemizin okur yazarlık oranını bilmiyorum ama yazarlık oranımız okurluk oranımzın altında olduğu kesin....
nasıl yani anlayamadım?
kazen havale gerçekleşince haber ver dedi, verdik
fatura istiyor musun kartı hemen mi yollayayım dedi
fatura istemez yolla dedik
ee müneccimlik de yok nerden bileceğiz siz söylemeden kart numarası istendiğini
kartı zaten siz yolluyorsunuz böyle bir gereklilik hiç aklıma gelmemişti doğrusu
kartla ilgili açılan konuları malum sebeplerden okumaktan sıkıldım
okuma yazma oranım düşük mü oluyor yani şimdi

kartın numarasının istenme sebebinin,
gerçekten ulaşıp,
parasının ödenşip ödenmediğinin kontrol amaçlı olduğunu düşündüm ben şahsen..

yani parayı önceden havale ile ödeyenlerin kart numarasını gönderme zorunluluğu niye olsun ki..

hem ben de böyle bişey okumadım :uhm:

X