KK Kart üyelik formu ! (yeni)

hanımlar alemsiniz ha.:ecrin_bebek: admin amca dedi ya haftasonu çalışmıyolar diye. birisi sormuş haftasonu işyerime gelirse ben yokum nolcak die, o da cvp vermişti zaten haftasonu çalışmıyolar die.

Ben az önce aldım kartımı:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Yeeehuuuuuuuuuu....

Teşekkürler Kazen abi...

Acaba nezaman şeyyyy,eeeeee....:kedi:

An itibariyle KK kartımı almış bulunuyorumzemuszemus
Pembe kürkümü giymeyi bekliyorum
:eek:

Kürkümü giydim :lepi: hava sıcak ama napalım idare etcez artık :enbuyukkk:teşekkürler Kazen:enbuyukkk:

Son düzenleme:
sevgili kazen abi..
az önce kartım geldi ama gelemedi...mafoldumben
kapıya geldiler 15lira istediler, çıkardım 100lira verdim..
bozuk yok dedimafoldumben (dün ilk tüpbebek denemem yapıldı)görevliye rahatsız olduğumu çıkıp bozduramayacağımı söyledim.. kapıya kadar geldiğini bir şekilde halletmesi gerektiğini söyledimmafoldumben
sonra laf ebeliği yapıp bakkala para bozdurmaya da yolladım..:kedi:
bulamadı tabi..fişimi kesti gelin alın dedimafoldumben
sonra elinde benim güzel kartımla birlikte tam giderlerken yarında uğrarım dedi.. doğruysa tabi...:gitme:
şimdi tuhaf gelen bu 'kapıda ödeme' nihayetinde, ceplerinde hiç mi bozuk para yok herkes tam tamına mı veriyor? ki haberim olsa zaten tam para ayırır koyardım kenara..ki şu saat itibarıyle hala mail gelmedi..
arkadaşlara tavsiyem mail gelsede gelmesede kapıda ödeme yapacaklar köşede paralarını hazır tutup benim gibi mağdur olmasınlar...:gitme:

Son düzenleme:
sevgili kazen abi..
az önce kartım geldi ama gelemedi...mafoldumben
kapıya geldiler 15lira istediler, çıkardım 100lira verdim..
bozuk yok dedimafoldumben (dün ilk tüpbebek denemem yapıldı)görevliye rahatsız olduğumu çıkıp bozduramayacağımı söyledim.. kapıya kadar geldiğini bir şekilde halletmesi gerektiğini söyledimmafoldumben
sonra laf ebeliği yapıp bakkala para bozdurmaya da yolladım..:kedi:
bulamadı tabi..fişimi kesti gelin alın dedimafoldumben
sonra elinde benim güzel kartımla birlikte tam giderlerken yarında uğrarım dedi.. doğruysa tabi...:gitme:
şimdi tuhaf gelen bu 'kapıda ödeme' nihayetinde, ceplerinde hiç mi bozuk para yok herkes tam tamına mı veriyor? ki haberim olsa zaten tam para ayırır koyardım kenara..ki şu saat itibarıyle hala mail gelmedi..
arkadaşlara tavsiyem mail gelsede gelmesede kapıda ödeme yapacaklar köşede paralarını hazır tutup benim gibi mağdur olmasınlar...:gitme:

Merhaba,
Yaşanan yazıcı hatası, yok fatura yetişti yetişmedi derken kimseye haber veremedik. Sitemde ve uyarıda haklısınız.

: )

2 komik olay ;

1 arkadaşa kargoyu verip para almadan gitmişler diğerinde parayı alıp kargoyu vermeden gitmişler : )

Siz dua edin ne para aldılar ne kargo verdiler : )

kazeeennn kartım geldiiii yuppi. posta deyince hoplaya zıplaya açtım kapıyı çok şeker.Çok sevinçliyim.zemuszemus
Şimdi KK lı olduk yaşasın KK müz sevinçliyiz hepimiz.opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile5 :hooray:

Merhaba,
Yaşanan yazıcı hatası, yok fatura yetişti yetişmedi derken kimseye haber veremedik. Sitemde ve uyarıda haklısınız.

: )

2 komik olay ;

1 arkadaşa kargoyu verip para almadan gitmişler diğerinde parayı alıp kargoyu vermeden gitmişler : )

Siz dua edin ne para aldılar ne kargo verdiler : )
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya benım bugun son gunum sehır dısına cıkıcam kazen benımkı gelmedı halennnnnnnnnnnnnnnn :sinifsinif:

ay kızardım mı ne ya? Kırmızıyı çok severim.Ne demişler kırmızı olsun 5 fazla olsun.turkbayragiDünde denizde kızardıydım uyumlu olduk kartımla.:lepi:Kargocunun elinde aynı sayfada liste vardı.biri daha imzalamış. 10 yakın isim vardı.bakcaktım hepsi KK kartı içinmi hemen aldı.:kedi:

benim kartım çok oldu geleli nosunu şimdi yollasam olurmu kazen beyCADIARZU

ıçinden Kazen o güzel antetli kağıt çıkmadı göremedim.Çok merak ettiydim.Sen demiştin ya çok güzel oldu başlığı diye.Neyse önemli olan kartım geldi ya.

Bende bekliyorum kartımı,antalyaya gittiğine göre izmirede bugün gelir inşallah.

X