KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

iğne yapsın hayatım bitanemd emeyince:KK1::KK1:

bizimki bazen bana hatun yada arvad der ilk günler ula evlenmeden ne bu sözleri söylüyo dedim. alıştım ama artık garibime gitmiyo:KK1::KK1:

arvadı eve bırakımda gelim der misal iş arkadaşlarına... sanki evin yolunu bilmiyom ya ben:KK1:

nede olsa gözel karıyım yolda kurt neyim kapar haklı adamsırnaşık şeysırnaşık şey

Çimdikleye de bilir. delikafadulden
Hafif de çemkirsin tamamdır.
kaydirigubbakcemile2
Mesela adam buna 'Selma' diyecek selma yok selma yok :eek:lmaz:
Ne demiştim ben sana. :mymeka: Ha pardon aşkım hayatımın anlamı ömrümün bitmeyecek baharı diyecek sositososito
Bu arkadaşımız tez vakitte bir sopa edinmeli belki kocası dize gelir. naniknanik
Senin aşkun da başkaymış be larisa hatun benim ex aşkım da çok derdi de avrat... akannehir
Demedi dedirtmedim kaydirigubbakcemile3

Kızlar yardıımmmm dibim geldi ne yapmalıyım yoksa kocam beni beğenmiycek sempatiksalakcinni -tatlicadiarzu-

kazıt abla daha cok beenürrrr seksü olursun:KK1::KK1:

Çimdikleye de bilir. delikafadulden
Hafif de çemkirsin tamamdır.
kaydirigubbakcemile2
Mesela adam buna 'Selma' diyecek selma yok selma yok :eek:lmaz:
Ne demiştim ben sana. :mymeka: Ha pardon aşkım hayatımın anlamı ömrümün bitmeyecek baharı diyecek sositososito
Bu arkadaşımız tez vakitte bir sopa edinmeli belki kocası dize gelir. naniknanik
Senin aşkun da başkaymış be larisa hatun benim ex aşkım da çok derdi de avrat... akannehir
Demedi dedirtmedim kaydirigubbakcemile3

:KK1::KK1::KK1::KK1:
kocasının ne günahı var laaaa adam belki sevmiyor hatun dövülmeli bence:KK1:

kepe kesilmesin benim aşkımın:KK1::KK1:
avrat aşagı avrat yukarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ula evlenincede demesin keserim o dilinisempatiksalakcinni
ex aşkınnna noldu laaaa:bbo:

Noluyo burada yahu ben herşeyden geri kalmışım bilmiyorumkismile

hadi sende anlat vardır sendede
hoşgeldinŞenizŞeniz

size benim yaptıgım çok komik bir şeyi yazayım hatta rezil oldugum bir şey yaptım...akannehir

önceden +18 herkes yazabiliyordu...orda bi konu vardı.kız sevgilisiyle birlikte olmuş ama bekareti bozulmamış kendini şsnslı hissediyordu.bilmiyorumkismile..nasılsa bekaretim bozulmadı..eşime karşı diktirme durumum olmaz evlenene kadarda rahatım diye bir konu açmış birazda vicdanı rahatsız oluyormuş filan filan bütün kk orta bir ekşin sormayın..alsanaalsanasmile.
bende hem geyik sayfası acık geyiktede cesur guzellerdeyım.diger sayfada bu ekşin olan sayfa var...
baktım kavgalar laf sokmalar kendimce dedimki şu ekşin topikini cesurlara kopyalayım baksınlar...:KK1:
ama sayfaları karıştırdım.geyik yerine tam ekşinin kavganın oldugu sayfaya kopyaladım altına heyyyy kızlar geyikciler alın size ekşin dedim göndere bastım ki
rezil oldum.....dedimki yer yarılsada yerin dibine girsem...:kedi:....hemen fark ettim sildim özürdiledim fakat ben silele kadar bazı arkadaşlar alıntı yapıp.....buna şimdi diyenler oldu..dalgamı bu diyenler oldu........sevdigim beni tanıyanlar yanlışlık yaptıgımı anladılar.....ekşini içine böyle bir dalgınlıkla pat diye düşmüştüm:.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.

X