KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

:KK1::KK1::KK1:

hayyal hoşgeldin canımolumunekankayizsmile

Selam Larisacım.
olumunekankayizsmile

kanal d de çıkmıştı kadın heralde

Ben o konu da hep atmasyon diy düşünmüştüm.
Hatta o üye sonra 2. üyeliğini açtı ve yazmaya devam etti sitede.
Demek doğruymuş...
:1ninca:

Günaydın şekerler cumanız mübarek olsun ..
Dün neydi öyle ya gece yattım gözümün önüne o çirkin laflar geliyor habire ..
Birde fake konu geldi 20-30 mselesi yani yazıyonda bu kadar da abartma olmaz kendini süpermen filan hayal ediyor herhalde ..

Selam ank cım hoşgeldin.
opuyorumnanaktan
Dünün acısını bir sonraki fake konuda çıkaralım kızlar.
sempatiksalakcinni

adam çok sarhoştum demiş. kuzeni de eve gidecekmiş kocasına sen istersen kalırım ama demiş.
teyzenin kızı düşünebiliyor musunuz?
uyurken gelip öpmüş filan. adamın dediğine göre bişey olmamış kız çıplak yakalamış.
ama soğukkanlıymış. bağırıp herkesi başlarına toplamış.
sonra kendini içkiye filan vermiş sigara içmiş.
herkes boşan demişti.
allahım korusun yarabbim.

ya cidden anlamıyom ha. ya var kesin bende bi problem. ne azgın kızlar var.
nerden gelir insanın aklına gidipte kuzeninin kocasını öpmek. töbe töbe fisfisfis

OOO gülünecekmi aglanacakmı o kadar çok şey yaşadım ki kk daakannehir
2,5 yıllık kk hayatımda hiç unutamıyacagım şeyler oldu dost gibi görünenlerin başka birşey oldugunu kaydirigubbakcemileönyargıyla yaklaştıgım kişilerin ne candan ne iyi insanlar oldugunu gördüm..opuyorumnanaktan
bir sürü dostum arkadaşım oldu.zemuszemus

ilk üye oldugumda larisanın ilişkilere resimli aşkla ilgili yazıları vardı her gün başka bir yazı başka bir resim duygusal duygusal resimler...her seferinde konu kapatılırdı her seferinde yine baska bir adla konu açardı:KK1: ama güzeldi...resimleri nerden buluyor bu yazıları nasıl yazıyor diye hayran olurdum:kedi:.sırımsıklam aşık bu kız derdim.prensespaten eski adıyla ebru e yorum yapardık ....
meger o yazılar alıntıymış.o resimleri yüklemek kolaymış.kk oldugum sürece herşeyi ögrendim.ohaoldumsmile
ama larisaya hayranlıgım bitmedi.ara ara paylaşımlarımız oldu...zemuszemus

bazen başkalarına gülmek yerine kendi halime kendi çömezligimede gülerim...:KK1::KK1::KK1:

Az evvel bir konu okudum da baya komiğime gitti.
Konu açan arkadaş ne için yardım istiyor acaba merak ettim.
Adamın ağzını zorla tutup bu kadına 'aşkım diyeceksin uleyynnn' mi dememizi bekliyor?
Tuhaf...
akannehir

1054.jpg

hoşgeldin canımolumunekankayizsmile

2,5 yıllık kk hayatımda hiç unutamıyacagım şeyler oldu dost gibi görünenlerin başka birşey oldugunu kaydirigubbakcemileönyargıyla yaklaştıgım kişilerin ne candan ne iyi insanlar oldugunu gördüm..opuyorumnanaktan

ilk üye oldugumda larisanın ilişkilere resimli aşkla ilgili yazıları vardı her gün başka bir yazı başka bir resim duygusal duygusal resimler...her seferinde konu kapatılırdı her seferinde yine baska bir adla konu açardı:KK1: ama güzeldi...resimleri nerden buluyor bu yazıları nasıl yazıyor diye hayran olurdum:kedi:.sırımsıklam aşık bu kız derdim.prensespaten eski adıyla ebru e yorum yapardık ....
meger o yazılar alıntıymış.o resimleri yüklemek kolaymış.kk oldugum sürece herşeyi ögrendim.ohaoldumsmile

bazen başkalarına gülmek yerine kendi halime kendi çömezligimede gülerim...:KK1::KK1::KK1:

oy oy hoşgeldin sende canımolumunekankayizsmile
ŞenizŞenizŞeniz

ama zamanla herşeyi öğrendin
şimdi kurdu oldun kurdu kk nın:KK1:

Az evvel bir konu okudum da baya komiğime gitti.
Konu açan arkadaş ne için yardım istiyor acaba merak ettim.
Adamın ağzını zorla tutup bu kadına 'aşkım diyeceksin uleyynnn' mi dememizi bekliyor?
Tuhaf...
akannehir

1054.jpg

anaaam. ne buu :roflol::roflol:
ellerimi yumruk yapıp irmaan gibi gülüyodum ki. çaycı içeri girdi. çok salak görünmüşmüyümdür ki bilmiyorumkismile

iğne yapsın hayatım bitanemd emeyince:KK1::KK1:

bizimki bazen bana hatun yada arvad der ilk günler ula evlenmeden ne bu sözleri söylüyo dedim. alıştım ama artık garibime gitmiyo:KK1::KK1:

arvadı eve bırakımda gelim der misal iş arkadaşlarına... sanki evin yolunu bilmiyom ya ben:KK1:

nede olsa gözel karıyım yolda kurt neyim kapar haklı adamsırnaşık şeysırnaşık şey

anaaam. ne buu :roflol::roflol:
ellerimi yumruk yapıp irmaan gibi gülüyodum ki. çaycı içeri girdi. çok salak görünmüşmüyümdür ki bilmiyorumkismile

Zannetmem tatlım.
sositososito
Hafif çatlak demiş olabilir. şutarafagitti
Çok tuhaf bir konu iş olsun diye açılmış gibi.
sempatiksalakcinni

günaydın ablacım hayırlı cumalar yatıyoz kalkıyoz kk konular valla kaydirigubbakcemile3

günaydın kuzum iyi flaşladın ama altta kalmam ona göre hazır ol

Selam Larisacım.
olumunekankayizsmile

Ben o konu da hep atmasyon diy düşünmüştüm.
Hatta o üye sonra 2. üyeliğini açtı ve yazmaya devam etti sitede.
Demek doğruymuş...
:1ninca:

Selam ank cım hoşgeldin.
opuyorumnanaktan
Dünün acısını bir sonraki fake konuda çıkaralım kızlar.
sempatiksalakcinni

günaydın canım

günaydın tatlım ne zaman kalkıyın koltuktan

benim kızım gelmiş duygucuk ne haber

X