KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Yasal süreç başlamış Kazen mesaj attı.
Konum kilitlendi.
ısterdim ki gerçek bir açıklamayı konudan yapsın.

ama konu kapatmak yasak yazmayın o zaman diyor bize bizlere prim vermeyin diyor Bölüm modu sürekli o topikte zaten

cnm anlıyorum ben bir şekilde rahatsızlığımı dile getirmek istedim

bugun gördügüm bir konu "erkek arkadaşımla ilişkiye girdim hamile miyim" sayfalar ilerlemiş ben baktıgımda 20'li sayfalardaydı ...2O lı sayfalara gelmeden bu konu kapansa daha doğru olmaz mi ?

bunun çözümünü kk da bulamayacağı çok açık degil mi ...bu konular açıldığı gibi hemen kilitlenmeli sonrada silinmeli ...benim düşüncem bu yönde kızlar

Son düzenleme:
Bu adamlar her ay geliyor her ay...
Nisan Şubat daha niceleri olacak.
Korkmuyorlar korkmayacaklar demek ki sessiz kalınıyor...
:umursamaz:
Ya da verilen cezalar çok küçük...
Olmamalı bu şekilde.

bende herkes gibi kk da erkek görmek istemiyorum ...bu siteyi tercih etmemin bir diğer nedeni erkeklerin olmaması

eğer dediğin gibi verilen cezalar küçük ise farklı cözüm yolları bulunmalı

Ne kadar sinir bozucu bir durum ya okurken bile resmen gerildim

bende herkes gibi kk da erkek görmek istemiyorum ...bu siteyi tercih etmemin bir diğer nedeni erkeklerin olmaması

eğer dediğin gibi verilen cezalar küçük ise farklı cözüm yolları bulunmalı

Evet kızlar maalesef ben de çok üzüldüm.
İnşallah bir gün bu yasal süreçlerin sonucunu öğrenmek nasip olur.
İyi akşamlar hepinize öpüyorum.

:uhm: :uhm:kime söylüyosun sen bunları

erkeklerin yazdıklarına istinaden söyledim birkaç yazıda kadınlar kulübünde annelerimiz yaşında kadınlar lan hepsi filan diye yazışmışlar onun için dedim

hatta birtanesi keşke çıtır kızlar kulübü olsa demiş hemen üye olurum ama kartlarla işim yok gibi bişiler demişler

kim acaba ya çok üzüldüm CADIARZU Allah yardımcısı olsun :sm_confused:

kazen defalarca söylüyor aslında cevap vermeyin diye ama duramıoz
klava:

belki erkek üyelerde vardır onu bilme şansımız yok
ama işi sapıklığa döktüklerinde kötü oluyo

hem tc no istense kimse üye olmaz ki bende olmazdım ne vermedim
kafaya koyan bayan tc nosu felan da bulabilr vereliniortak

bence bir derdim var bölümüne özel konuyu editör kontrol edilmeden açılan her konu yoruma kapalı olmalı. editör kontrol ettikten sonra onaylayıp yoruma açmalı vereliniortak

arkadaşlar ufak bir uyarı inci sözlükte bizim hakkımızda yazılanları okurken verdiklerini hiçbir linkle tıklamayın

ben tıklamış bulundum ona maalesef.iğrenç hemen çıkayım dedim. birde çıkamıyorsun. çarpıya basıyorum. sola gidiyor basıyorum sağa gidiyor. olmuyor bir türlü,en sonunda pcyi kapadım.

kızlar o linklere değil ben kadınlar kulübüyle ilgili linkleri vermişler onlara tıkladım başka linklere tıklamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…